سرمربی ذوب آهن: شرایط نابرابری نسبت به باقی تیم‌ها داریم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم والیبال زنان ذوب آهن گفت: در این فصل از لیگ برتر در شرایط تقریبا نابرابر بازی می‌کنیم زیرا سایپا و پیکان در شهر خود و با وضعیت راحت‌تری بازی می‌کنند و سفرهای زمینی ندارند تا درگیر کرونا شوند.

فریبا صادقی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در این فصل از لیگ برتر در شرایط تقریبا نابرابر بازی می‌کنیم زیرا سایپا و پیکان در شهر خود و با وضعیت راحت تری بازی می‌کنند و سفرهای زمینی ندارند. همچنین در این مدت چند بازیکن کرونایی داشتیم که یا به بازی‌ها نرسیدند یا زمانی که بهبود یافتند، تمرینی نداشتند و در بازی شرکت کردند.

وی افزود: ظاهرا در برخی از تیم‌ها این اتفاق نمی‌افتد زیرا ما همواره مسافت زیادی را با اتوبوس طی می‌کنیم و این سفرهای زمینی، اقامت در هتل المپیک و حضور تعداد زیادی از فوتبالیست‌ها سبب شده تا بازیکنانم در مسیر کرونا بگیرند. بازیکنانی که در شهر خود تمرین می‌کنند از امکانات خانه و محل سکونت خود بهره می‌برند و چندان مشکلی نخواهند داشت.

سرمربی ذوب آهن یادآور شد: در واقع علایم کرونا در بازیکنانم در مسیر بازگشت از تهران به اصفهان ظاهر شد و این در حالی است که پیکان و سایپا فقط یک دور از تهران خارج شده‌اند و باقی بازی‌های خود را در پایتخت انجام داده‌اند. این شرایط نابرابر است زیرا هم از لحاظ رفت و آمد خسته می‌شویم و نیز درگیر کرونا خواهیم شد.

وی درخصوص شکست برابر سایپا عنوان کرد: در آن دیدار دفاع خوب بازی کردیم اما در ست اول سایپا خوب نبود و در ست‌های بعدی بهتر عمل کرد. این تیم از یاران باتجربه‌تری چون ۲ لژیونر و یک پاسور ملی و با تجربه برخوردار است. سخت‌ترین بازی که داشتیم هم برابر سایپا و نیز پیکان بوده است.

صادقی اضافه کرد: هر چند به سایپا سه بر صفر باختیم اما بازیکنانم آن را جبران خواهند. بازی‌های گروهی غیرقابل پیش بینی است و نتایج و کیفیت بازی‌ها به شرایط تیم حریف، داوری و وضعیت روحی و روانی تیم بستگی دارد و نمی‌توان بازی‌ها را پیش بینی کرد. در کل هر چهار تیم در دور نهایی خوب هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

سرخط اخبار ورزش