ملی‌پوش قایقرانی: پخش تلویزیونی جذابیت های لیگ برتر را افزایش داد

تهران- ایرنا- ملی پوش قایقرانی گفت: پخش تلویزیونی رقابت‌های لیگ این رشته موجب شد هم انگیزه ورزشکاران بالا باشد هم مسابقات شکل رقابتی داشته باشد.

«محمدنبی رضایی» روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به برگزاری لیگ قایقرانی در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران اظهار داشت: این رقابت‌ها پس از حدود ۹ ماه تعطیلی مسابقات و اردوهای گروهی یک محک خوب برای ورزشکاران این رشته بود.

وی ادامه داد: بدون شک کرونا در سال ۹۹ تأثیر زیادی بر روی ورزش گذاشت و درنهایت موجب شد تا بسیاری از مسابقات لفو یا به زمان دیگر موکول شود. حضور ورزشکاران در لیگ برتر قایقرانی از ۲ جهت حائز اهمیت است. از یک‌سو موجب می‌شود تا در یک تورنمنت معتبر میزان توانایی آنان سنجیده شود و در سوی دیگر لیگ برای قایقرانان می‌تواند یک منبع درآمد باشد.

عضو تیم ملی قایقرانی ادامه داد: اتفاق مهمی که در لیگ امسال رخ داد پخش زنده تلویزیونی مسابقات بود که سبب شد تا خانواده‌ها از تماشای هنرنمایی فرزندان خود بی‌بهره نمانند. البته این پخش زنده خود به عاملی انگیزشی تبدیل شد که رقابت‌های امسال را متفاوت از سایر رقابت‌های داخلی کرد. رشته قایقرانی یک رشت مهیج است و می‌تواند به‌خوبی مخاطب را جذب کند.

رضایی در ادامه با شاره به دیگر اثرات مثبت پخش تلویزیونی رقابت‌ها اعلام کرد: قایقرانی یکی از رشته‌های ورزشی به شمار می‌رود که قابلیت جذب اسپانسر را دارد. در صورتی که رقابتی های لیگ برتر با حضور قهرمانان این رشته برگزار شود در آینده حامیان مالی زیادی به سمت‌وسوی این رشته خواهند آمد.

وی که یکی از مدعیان حضور در المپیک توکیو است گفت: در قهرمانی آسیا رقابت سختی با حریفان چینی و ژاپنی دارم ولی تلاش خواهم کرد که یکی از نمایندگان ایران در آوردگاه بزرگ توکیو باشم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha