برخورد قطار با خودرو در کرج یک کشته و یک مصدوم داشت

کرج - ایرنا - رییس مرکزمدیریت فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد که برخورد قطاربا خودرو پژو ۲۰۶ در شیخ آباد کرج ، یک کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.

دکتر مهرداد بابایی شامگاه سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این حادثه ساعت ۲۰:۲۱ امشب در محدوده ریل راه آهن کرج واقع در میدان استاندارد، ابتدای شیخ آباد رخ داد که بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.

وی با بیان اینکه قطار مذکور هیچ سرنشینی نداشت، گفت: از ۲ سرنشین خودرو، یک نفر  مرد در دم جان باخت و سرنشین دیگر که یک مرد ۳۷ ساله بود به شدت مصدوم شد.

بابایی بیان داشت: مصدوم این حادثه  توسط نیروهای امدادی اورژانس البرز به بیمارستان  امام حسین (ع) محمد شهر کرج انتقال یافت.

عباس وحیدی رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج به خبرنگار ایرنا گفت : طبق بررسی اولیه اشتباه راننده پژو ۲۰۶ و ورود خودرو به محدوده سوزنبانی سبب این حادثه شده است.

وی افزود: قطار از سمت هشتگرد استان البرز به سمت تهران در حال حرکت بود که بی توجهی راننده پژو ۲۰۶ به اخطار سوزنبان حادثه آفرین شد.

وحیدی بیان داشت: اشتباه راننده در این حادثه محرز است  و زمانی که قصد برگشت داشت متاسفانه با قطار برخورد کرد و این خودرو ۵۰ متر روی ریل راه آهن کشیده شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها