تامین نیازهای آموزشی چهارمحال و بختیاری پیگیری شد

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مشکلات آموزشی استان در نشست با وزیر آموزش و پرورش بررسی و رفع این مشکلات و تامین نیازمندی‌های استان پیگیری‌ شد.

اقبال عباسی شامگاه سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در این نشست که شامگاه دوشنبه با حضور نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد با طرح مشکلات، نیازمندی‌ها و چالش‌های حوزه آموزش و پرورش استان تلاش شد تا بخشی از نیازمندی‌ها با قول مساعد وزیر تامین شود.
وی ادامه داد: تامین کمبود نیروی‌ آموزشی و خدماتی، افزایش جذب دانشگاه فرهنگیان، رفع  مشکل نیروهای حق‌التدریس بخشی از نیازهای حوزه آموزش و پرورش استان در حوزه نیروی انسانی است که در این نشست مطرح شد.

عباسی تصریح کرد: کمبود  فضاهای آموزشی، نیاز به بازسازی و مقاوم‌سازی مدارس، نیاز مدارس استان به تجهیزات، تکمیل و تجیز مدارس نیمه‌تمام و حل مشکل بدهی قبوض آب، برق و گاز مدارس از دیگر مسائل استان است که در این نشست مطرح و برای رفع آن راهکارهایی ارائه شد.

استاندار چهارمحال و بختیاری به مشکلات آموزشی در مناطق سخت‌گذر استان نیز اشاره کرد و گفت: مشکل اتصال به شبکه شاد و نبود اینترنت در این مناطق از مهمترین مشکلات این مناطق است که در نشست با وزیر آموزش و پرورش مطرح شد.

به گزارش ایرنا،۲۱۰ هزار دانش‌آموز در ۱۷ منطقه آموزشی با فعالیت ۱۷ هزار فرهنگی مشغول تحصیل هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها