بهاروند: سکان فدراسیون به جای غیرفوتبالی‌ها، باید دست فوتبالی‌ها باشد

تهران- ایرنا- سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: اکنون با این اساسنامه تصویب شده، همه فوتبالی ها راحت می‌توانند در انتخابات حاضر شوند؛ افراد فوتبالی به جای افراد غیر فوتبالی باید سکان هدایت فدراسیون فوتبال را در دست بگیرند.

به گزارش ایرنا، حیدر بهاروند درباره برگزاری انتخابات هیات رییسه فدراسیون فوتبال در تاریخ ۱۰ اسفند ۹۹ اظهار داشت: فرآیند تایید اساسنامه طول کشید ولی اساسنامه خوبی تهیه شد و با اکثریت قاطع آرا به تصویب رسید که نوید خوبی برای فوتبال کشور بود. ثبت نام نامزدها در انتخابات نیز با شور و هیجان انجام شد. بررسی‌هایی که لازم است و زمان‌ بندی هم انجام خواهد شد و با برگزاری انتخابات، سرنوشت چهار سال آینده  فدراسیون فوتبال مشخص می‌شود. 

وی در ادامه درباره حضور افراد جدید در کارزار انتخاباتی خاطرنشان کرد: اساسنامه‌ای تدوین شد که فوتبالی‌ها بیشتر به انتخابات ورود می‌کنند و محدودیت‌های خاصی که قبلا بود و شرایط خاص دست و پا گیر، برطرف شد. اکنون با این اساسنامه، همه فوتبالی ها به راحتی می‌توانند در انتخابات حاضر شوند. افراد فوتبالی به جای افراد غیر فوتبالی باید سکان هدایت فدراسیون فوتبال را در دست بگیرند.

سرپرست فدراسیون فوتبال درباره برگزاری شهرآورد ۹۴ اذعان داشت: برگزاری مسابقات سخت است و شورای تامین استان ها، اصحاب رسانه، هیات‌های فوتبال، باشگاه‌ها و همه عزیزان با همکاری یکدیگر مسابقات را بار عایت پروتکل های بهداشتی سخت در کنار هم برگزار می‌کنیم. جای تاسف دارد که تماشاگر نداریم و امیدواریم با روندی که پیش می‌رود در نیم فصل دوم با تایید ستاد ملی مقابله با کرونا درصدی از تماشاگران را در ورزشگاه‌ها داشته باشیم.

بهاروند در پایان گفت: بدون تماشاگر جذابیت فوتبال کم می‌شود و در آینده امیدوارم بتوانیم تماشاگران را در ورزشگاه‌ها داشته باشیم چون باعث رشد و توسعه فوتبال می شوند و باید به این علاقه مردم رسیدگی شود و امکاناتی فراهم شود تا حداقل ۲۰ تا ۳۰ درصد تماشاگر در ورزشگاه‌ها داشته باشیم.  البته این اتفاق باید با تایید ستاد ملی مقابله با کرونا باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

سرخط اخبار ورزش