تیم روئینگ بانوان خراسان شمالی سوم لیگ برتر شد

بجنورد- ایرنا- رییس هیات قایقرانی خراسان شمالی گفت: در نیم فصل نخست لیگ برتر، تیم روئینک استان در بخش بانوان با نام «شهرداری بجنورد» سوم شد.

هادی راضیان شامگاه سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اولین دوره لیگ برتر روئینگ یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در بخش بانوان از صبح امروز در دریاچه آزادی تهران آغاز شده بود که با برگزاری مرحله دوم تا بعدازظهر ادامه پیدا کرد. 

وی افزود: باشگاه‌های دانشگاه آزاد، آرتمیس، شهرداری بجنورد، مکران سیستان و پاس همدان در این دوره از رقابت‌ها حضور داشتند و در مرحله دوم رقابت در مواد تک نفره سبک وزن و سنگین وزن ۱۰۰۰ و ۵۰۰ متر و ۴ در ۵۰۰ متر امدادی انجام شد.

راضیان تصریح کرد: در پایان هفته اول رقابت‌ها آرتمیس با ۷۱ امتیاز قهرمان نیم فصل لیگ برتر روئینگ بانوان شد، دانشگاه آزاد با ۶۷ امتیاز جایگاه دوم را کسب کرد و تیم‌های شهرداری بجنورد و پاس همدان با ۴۰ امتیاز به طور مشترک در رده سوم قرار گرفتند.

به گزارش ایرنا، هم اکنون کمیته‌های قایقرانی خراسان شمالی در رشته‌های دراگون بوت، کاناپولو، آب‌های آرام، رویینگ، آب‌های خروشان، استعدادیابی، داوران و مربیان و مسابقات این رشته ها نیز در شهرهای بجنورد، شیروان، فاروج، مانه و سملقان، اسفراین و جاجرم فعال است.

خراسان شمالی ۲۹ هزار ورزشکار سازمان یافته دارد که در قالب ۴۹ هیات ورزشی فعال هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها