نابرابری فکری، هویتی و آرمانی مانع ارتباط امریکا و ایران است

اصفهان- ایرنا- معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نابرابری فکری، هویتی و آرمانی ایران و آمریکا مانع دوستی و ارتباطات بین این دو کشور است.

به گزارش ایرنا، امیر سرتیپ خداداد فلاح روز سه شنبه در همایش سیاسی فرماندهان و مسئولان ارتش استان اصفهان در محل سالن همایش‌های منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی افزود: دشمنی آمریکا با نظام جمهوری اسلامی ایران با تغییر رئیس جمهور آن کشور مربوط به رئیس جمهور آنان نیست و این اختلافات ناشی از تفاوت در اهداف است.

وی بیان‌ کرد: انقلاب اسلامی با ساختار فکری مسئولان آن‌ها مشکل دارد و هیچ دلیلی را برای سازش در این خصوص نداریم و بر سر ارزش‌هایمان همواره پایبند هستیم.

وی با بیان اینکه اینکه سیاست‌های انقلاب اسلامی بر پایه حاکمیت الهی قرار گرفته است، تصریح ‌کرد:  در نظام مدیریتی کشور ما ارزش‌های دینی  بر دیگر موضوعات برتری دارد ولی این ارزش‌ها برای استکبار جهانی چالش‌ساز بوده و مانع اهداف استعماری آنان قرار گرفته است.

معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش اضافه ‌کرد: فساد نظام حاکمیتی آمریکا را فراگرفته و برای جلوگیری از رسوایی خود به دنبال بهانه‌جویی و کم‌رنگ‌سازی ارزش‌های دینی جوامع تحت سلطه خود بوده و البته خوی سلطه‌گری آن‌ها برای همگان روشن است.

وی مشروعیت ‌بخشی به اسراییل از آرمان‌های آمریکا برشمرد، خاطرنشان‌ کرد: دولت استکباری آمریکا برای تامین امنیت و اهداف اسراییل بودجه‌های کلان میلیاردی سالانه هزینه می‌کند ولی جمهوری اسلامی معتقد به حذف این غده سرطانی برای آرامش دنیا و پیشرفت اسلام است.

به گفته فلاح بصیرت افزایی مردم برای شناخت واقعی دشمن ضروری است.

وی مقاومت در برابر تهدید و تحریم‌های دشمنان را ایستادگی برای آرمان‌ها و اهداف مهم کشور متمدن ایران اسلامی بیان‌ کرد و یادآور شد: ایران با تقویت ظرفیت نظامی، دفاعی و هسته‌ای خود مسیر را برای پیشرفت هموار خواهد کرد و به واسطه نیروهای جوان به قله‌های پیشرفت خواهد رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها