منیعی‌: تغییر تاکتیک تنها راه بهبود شرایط استقلال است

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: استقلال با این روند بازی کردن به طور حتم در ادامه لیگ به مشکل خواهد خورد و باید مربیان این تیم هر چه سریعتر اشکالات و ضعف‌های تاکتیکی را پوشش دهند.

«میثم منیعی‌» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: در روزی که استقلال می‌توانست برنده دربی باشد و سه امتیاز بازی را کسب کند به سختی از شکست گریخت.

وی افزود: استقلال خیلی زود به گل رسید و ‌این گل زودهنگام می‌توانست به گل‌های بیشتر ختم شود اما متاسفانه آبی‌پوشان عقب کشیدند و زمام امور را در اختیار حریف قرار دادند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: یکی از اصول ابتدایی برای هر مدافعی جایگیری صحیح است، یک مدافع باید اصول پوشش را آن هم در مسابقه‌‍ای همچون شهرآورد رعایت کند اما متاسفانه مدافعان وسط استقلال روز پر اشتباهی را انجام دادند.

منیعی‌ تصریح کرد: در صحنه‌ای که پرسپولیس گل اول را به ثمر رساند مدافعان استقلال واکنش مبتدی انجام دادند. وقتی محمد نادری با مهدی عبدی یارگیری کرده است عارف غلامی باید او را پوشش می‌داد.

وی تاکید کرد: به نظر من محمود فکری باید عارف غلامی را از زمین بیرون می‌کشید و به جای او محمد دانشگر را به زمین می‌فرستاد اگر این اتفاق می‌افتاد خط دفاعی آبی‌پوشان نظم می‌گرفت.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال با این روند بازی کردن به طور حتم در ادامه لیگ به مشکل خواهد خورد و باید مربیان این تیم هر چه سریعتر اشکالات و ضعف‌های تاکتیکی را پوشش دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

سرخط اخبار ورزش