ترویج مکتب سردار شهید سلیمانی از اولویت ها  است

کرج- ایرنا - مسوول بسیج فرهنگیان استان البرز با اشاره به رشادت ها و ایثارگری های سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: ترویج مکتب این شهید والامقام در بین نوجوانان و جوانان از اولویت های بسیج است.

پاسدارمجتبی آمرکاشی روز سه شنبه در آیین افتتاح کانون بسیج فرهنگیان محمد شهر و ماهدشت کرج اظهار داشت: یکی از مهمترین برنامه های امسال بسیج فرهنگیان البرز  ترویج مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی در فضای مجازی است.

وی ادامه داد: بر همین اساس  دانش آموزان و والدین در بستر فضای مجازی با تفکر و شخصیت والای آن شهید والامقام آشنا خواهند شد.

مسوول بسیج فرهنگیان البرز گفت:  فرهنگیان در انتقال ارزش ها ، باورهای دینی  و ترویج سبک زندگی اسلامی و بصیرت افزایی نقش اثرگذاری دارند.

آمرکاشی اظهار داشت:  برهمین کانون های بسیج فرهنگیان در راستای آگاه سازی، بصیرت افزایی نسل جوان و خنثی سازی توطئه های دشمنان با جدیت فعالیت می کنند.

وی خاطرنشان کرد: امروزه صیانت ازمرزهای اعتقادی و دینی به یک ضرورت تبدیل شده است لذا براساس فرامین رهبرمعظم انقلاب توجه به سبک زندگی اسلامی و ارتقای دانش بصیرتی بیش از گذشته اهمیت یافته است.

وی بیان داشت: امروز معلمان باید از تریبون کلاس های درس و تعلیم و تربیت به بیان واقعیت ها برای دانش آموزان بپردازند و آنان را نسبت به نیات شوم و پلید غرب آگاه کنند.

وی تصریح کرد: مقابله با اثرات مخرب ماهواره، رسانه و شبکه های اجتماعی غرب زده یکی از ماموریت های مهم کانون بسیج فرهنگیان در کنار فعالیت های فرهنگی،تولیدی، خدماتی، حمایتی و جهادی را تشکیل می دهد.

آمرکاشی اضافه کرد: به منظور تبیین برنامه ها و بصیرت افزایی در بین جامعه هدف آموزش و پرورش ، حلقه های صالحین درحوزه بسیج فرهنگیان استان فعال شده است.

وی ادامه داد: پیشگیری ازتهدیدات مخرب فرهنگی در جامعه به خصوص دربین نوجوانان و جوانان نیاز به همراهی خانواده ها نیزدارد.

مسوول بسیج فرهنگیان استان البرزادامه داد: کانون های بسیج فرهنگیان درایجاد همدلی، هم افزایی و آموزش به فرهنگیان نقش بسزایی دارد.

وی تاکید کرد:

دراین آیین کانون بسیج فرهنگیان شهید محمد پرورش محمدشهر و ماهدشت در ناحیه جواد الائمه (ع) افتتاح شد.

استان البرز ۲۴ هزار فرهنگی شاغل دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها