رونمایی از ترکیب منتخب این هفته لیگ برتر؛ نفتی‌ها و حسینی‌ها درخشیدند

تهران- ایرنا- در ترکیب منتخب این هفته از لیگ برتر فوتبال کشورمان دو تیم نفتی درخشش قابل توجهی داشتند.

به گزارش ایرنا، در سومین هفته از دی‌ماه سال ۱۳۹۹، پرونده هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر بسته شد. هفته نهم پیگیری شد و سه دیدار هم از هفته یازدهم به انجام رسید تا همچنان پرونده سه هفته لیگ برتر باز مانده باشد. با این وجود ۶ بازی برگزار شده در این هفته را مورد بررسی قرار می‌دهیم. جایی که هشت تیم نماینده داشتند.

گلر: فرزین گروسیان(صنعت نفت)

دروازه‌بان تیم صنعت نفت در بازگشت به دروازه تیمش نمایش درخشانی داشت. او موفق شد پنالتی حامد شیری را بگیرد تا مقدمات اولین پیروزی خارج از خانه آبادانی‌ها در این فصل و همچنین صدرنشینی‌شان فراهم شود. گروسیان با این عملکرد کار فلاح‌زاده را برای بازگشت به درون قفس توری سخت کرد.

مدافعان: عبدالله حسینی(ذوب آهن)، حامد نورمحمدی(مس رفسنجان)، سید جلال حسینی(پرسپولیس)

با وجود اینکه هم ذوب‌آهن و هم پرسپولیس ۲ گل دریافت کردند اما مدافعان مرکزی‌شان جزو بهترین‌های هفته بودند. عبدالله حسینی یک گل به آلومینیوم زد و روی گل‌های خورده هم مقصر نبود. از سوی دیگر سید جلال حسینی یکی از بهترین بازی‌های خود را در شهرآورد ۹۴ به نمایش گذاشت. او به خوبی در اکثر نبردهای تن به تن برنده و از این حیث نفر اول شهرآورد بود. در کنار این ۲ بازیکن به حامد نورمحمدی می‌رسیم. مدافع آخر تیم مس رفسنجان که در برابر ماشین‌سازی بسیار خوب کار کرد و یک کلین‌شیت به کلین شیت‌های تیمش افزود؛ البته با کمک داود نوشی صوفیانی در درون دروازه.

هافبک‌ها: محمدرضا حسینی(سپاهان)، احسان پهلوان(پرسپولیس)، محمد مهدی محبی(نفت مسجدسسلیمان)، طالب ریکانی(صنعت نفت)

محمدرضا حسینی بازهم یکی از بهترین بازی‌های ممکن را به نمایش گذاشت و تیم محرم نویادکیا را شکست نجات داد. شاید اگر درخشش فروزان نبود حسینی می‌توانست بازهم گلزنی کند. به مازندران می‌رویم تا با زننده سوپرگل این هفته یعنی طالب ریکانی بیشتر آشنا شویم. بازیکنی که با یک شوت غیر قابل مهار که در آن تخصص دارد توانست تیمش را به یک برد شیرین برساند و صنعت نفت را در صدر جدول قرار دهد.  محمد مهدی محبی در لباس تیم نفت مسجدسلیمان بازهم نمایش خوبی داشت. این بازیکن جوان هم یک گل زد و یک پاس گل داد تا نماینده شهر اولین‌ها مجددا به مسیر درست برگردد. در نهایت به احسان پهلوان می‌رسیم. هافبک پرسپولیس که برابر استقلال و در اولین دربی‌اش موفق شد ۲ پاس گل بدهد و نقش بسیار پررنگی را در بازگشت پرسپولیس به مسابقات ایفا کند.

مهاجمان: ساسان حسینی(نفت مسجدسلیمان)، ارسلان مطهری(استقلال)، مهدی عبدی(پرسپولیس)

ساسان حسینی که به عنوان بازیکن آزمایشی به نفت مسجدسلیمان رسید حالا ستاره اول تیمش است. این بازیکن با ۲ گلی که وارد دروازه شهرخودرو کرد هم تیمش را به یک پیروزی درخشان رساند و هم خودش را در جدول گلزنان چهارتایی کرد. باید از ارسلان مطهری و مهدی عبدی هم صحبت کنیم. ارسلان مطهری با یک توپ‌ربایی عالی و یک شوت غیر قابل مهار استقلال را به گل اول در شهرآورد رساند و در سوی مقابل مهدی عبدی با یک حرکت انفرادی و فراری فوق‌العاده گل تساوی‌بخش پرسپولیس را وارد دروازه رشید مظاهری کرد. او روی گل دوم تیمش هم تاثیرگذار بود.

سرمربی: مجتبی حسینی(نفت مسجدسلیمان)

در هفته‌ای که هیچ تیمی عملکرد فوق‌العاده نداشت نفت مسجدسلیمان تنها تیمی بود که موفقب شد با فاصله بیش از یک گل به برتری برسد. تیم تحت هدایت مجتبی حسینی با ارائه یک بازی حساب شده هم به روند بدبیاری های خود پایان داد و هم بعد از چند هفته شهرخودرو را با شکست روبرو کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =

سرخط اخبار ورزش