۲۳ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۶
کد خبرنگار: 1367
کد خبر: 84183437
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار: مدیران کاشان پاسخگوی رسانه‌ها باشند

کاشان - ایرنا - فرماندار ویژه کاشان در نامه‌ای به مدیران، رییسان و مسوولان دستگاه‌های اجرایی، خدماتی و عمومی این شهرستان، پاسخگویی و تعامل مطلوب آنان با صاحبان رسانه و خبرنگاران فعال را خواستار شد.

به گزارش ایرنا، علی اکبر مرتضایی در این نامه که رونوشت آن روز سه‌شنبه در اختیار نمایندگی خبرگزاری جمهوری اسلامی در کاشان قرار گرفت، آورده است: با توجه به درخواست جمعی از خبرنگاران و نظر به اهمیت اطلاع‌رسانی به مردم شریف شهرستان کاشان از طریق رسانه‌ها و همچنین ضرورت ایجاد تعامل مطلوب با خبرنگاران و صاحبان رسانه‌های دارای مجوز نسبت به تعیین زمان مناسب برای مصاحبه و پاسخگویی به سووالات خبرنگاران اقدام لازم را انجام و نتیجه اقدام‌ها به روابط عمومی فرمانداری اعلام شود.

فرماندار ویژه کاشان درباره این دستور مکتوب به خبرنگار ایرنا گفت: رسانه‌ یکی از رکن‌های کلیدی در جامعه و پل ارتباطی میان مردم و مسوولان است و انعکاس اخبار مفید و امیدبخش به جامعه در شرایط جنگ اقتصادی می‌تواند روح تازه‌ای در کالبد جامعه وارد کند.

مرتضایی خاطر نشان کرد: تعامل مطلوب و دوسویه مسوولان و رسانه‌ها می‌تواند نیازها و مشکلات جامعه را به مسوولان منتقل و یک خبرنگار حرفه‌ای می‌تواند با انعکاس رویدادها به مسوولان نسبت به آگاه‌سازی افکار عمومی اقدام کند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان نیز ۱۷ دی در نشست شورای اداری این شهرستان گفت: تعامل بسیاری از دستگاه‌های اجرایی این شهرستان با یکدیگر و رسانه‌ها ضعیف و نیازمند تقویت است.

آیت‌الله عباسعلی سلیمانی با انتقاد از عملکرد برخی دستگاه‌های شهرستان در حوزه روابط عمومی تصریح کرد: روابط عمومی دستگاه‌ها باید اخبار و عملکرد مدیران خود را برای انعکاس، انتشار و اطلاع‌رسانی به مردم در اختیار رسانه‌ها قرار دهند و این ارتباط دوسویه تقویت شود.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها