جلسه شورای شهر ارومیه برای انتخاب سرپرست شهرداری بی‌نتیجه ماند

ارومیه- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر ارومیه با اشاره به بازداشت موقت شهردار ارومیه گفت: امروز جلسه اعضای شورای اسلامی این شهر در رابطه با انتخاب سرپرست برای شهرداری بی‌نتیجه ماند و همچنان " محمد حضرت پور" شهردار ارومیه است.

محمد علیزاده امام‌زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: طبق استعلام صورت گرفته از مسوولان قضایی و امور حقوقی شوراهای وزارت کشور، به دلیل اینکه حکم تعلیق "حضرت پور" صادر نشده و او فعلا در بازداشت موقت بسر می‌برد، با معرفی سرپرست برای شهرداری به جای ایشان موافقت نشد.

وی افزود: قرار شده است تا روز شنبه هفته آینده بار دیگر استعلام‌های مربوطه از دستگاه‌های قضایی انجام و نسبت به معرفی کردن یا نکردن سرپرست برای شهرداری ارومیه تصمیم گیری شود.

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه در پاسخ به اینکه در این مدت چه کسی مسوولیت مجموعه شهرداری را برعهده خواهد داشت، گفت: تصمیم بر آن شد تا تعیین تکلیف موضوع، "عدل دوست" به عنوان قائم مقام شهردار ارومیه این مسوولیت را عهده دار باشد.

"علیزاده امام زاده" ، همچنین به تقاضای بازنشستگی "محمد حضرت پور" نیز اشاره کرد و اظهار داشت: امروز مطلع شدیم که وی در اوایل دی ماه جاری طی یک نامه محرمانه به استاندار آذربایجان‌غربی خواهان بازنشستگی خود شده است.

وی تاکید کرد: معتقدیم شهردار ارومیه باید این موضوع را به اطلاع شورای شهر نیز می‌رساند تا آمادگی و مقدمات انتخاب یک شهردار در این شورا فراهم شود.

" محمد حضرت پور" شهردار فعلی ارومیه دیروز توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها