«شهر آفتاب» فضایی برای همه ملت‌های اکو

تهران- ایرنا- ریاست موسسه فرهنگی اکو، گفت: امکانات شهرآفتاب بسیار بی‌نظیر است و امیدواریم به زودی با امضای یک تفاهم‌نامه همکاری شاهد همکاری‌های اکو و این نمایشگاه باشیم.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، سرور بختی ریاست موسسه فرهنگی اکو با محمدرئوف قادری مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب دیدار و از بخش های مختلف آن بازدید کرد.

سرور بختی در این دیدار گفت: امکانات شهرآفتاب بسیار بی‌نظیر است و امیدواریم به زودی با امضای یک تفاهم‌نامه همکاری شاهد همکاری‌های اکو و این نمایشگاه باشیم.

رئیس موسسه فرهنگی اکو افزود: شهر آفتاب می‌تواند متعلق به فعالیت فرهنگی و اقتصادی همه کشورها و ملت‌های منطقه اکو باشد.

محمدرئوف قادری نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور سرور بختی در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب، با اشاره به مشترکات تاریخ تمدنی بسیار میان ایران و کشورهای منطقه اکو اظهار داشت: کشورهای منطقه اکو در یکی از استراتژیک ترین مناطق جهان واقع شده اند که نیاز است همکاری های فرهنگی و اقتصادی بین این کشورها بیش از پیش گسترش یابد.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب همچنین با معرفی بخش‌های مختلف این نمایشگاه و اشاره به سه استراتژی تعریف شده برای این مجموعه، گفت: با تکمیل بخشهای باقیمانده شهر آفتاب و به سرانجام رسیدن انتقال نمایشگاه ها،ایجاد شهر نمایشگاهی و منطقه آزاد اقتصادی و تجاری، شاهد یکی از بزرگترین مجموعه های نمایشگاهی در خاورمیانه خواهیم بود.

وی در خاتمه افزود: مجموعه نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب با تمامی امکانات و ظرفیت های خود آماده همکاری با تمامی کشورهای اکو در زمینه های اقتصادی و فرهنگی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

سرخط اخبار فرهنگ