نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری از خیر لرستانی تقدیر کرد

خرم‌آباد - ایرنا - آیت الله احمد مبلغی نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری از " علی دولتشاهی" خیر لرستانی تقدیر کرد.

به گزارش ایرنا، همچنین آیت الله مبلغی با تجلیل از دولتشاهی، با تشریح آثار و برکات امور خیر به عنوان  صدقه جاریه برای فرد و جامعه تلاش ها و زحمات خالصانه وی را در زمینه های مختلف فرهنگی، ورزشی ، اجتماعی و معنوی ستود و با اهدای لوح تقدیر از ایشان قدردانی کرد.

متن تشکر و قدردانی آیت الله احمد مبلغی نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان خطاب به آقای دکتر علی دولتشاهی به این شرح است : 

«لن تنالوا البر حتی تنفقوا مما تحبون» (آل عمران/ ۹۲) هرگز به «حقیقت» نیکو کاری نخواهید رسید مگر اینکه از آنچه که دوست دارید ، انفاق کنید .

برادر گرامی جناب آقای
دکتر علی دولتشاهی زید توفیقه 

در جوامع توحیدی، شخصیت های پای بند به ارزش های والای الهی در تفکری سعادت آفرین، فلسفه زندگی را تنها در خدمتگزاری به بندگان خداوند معنا کرده اند و آن هنگام که با معنویت قرین گردد از اعتبار دیگر گونه و مضاعفی بهره مند خواهد شد.

اگر چه زبان در قدردانی از تلاش بی دریغ و انسان دوستانه آن بزرگوار در راستای اعمال خدا پسندانه ای چون  آزادی زندانی و مشارکت در احسان مؤمنانه درسطح کشور بالاخص استان لرستان  قاصر است ، لیک ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده و زحمات خالصانه و بی شائبه شما و مشارکت دلسوزانه تان در این امر ، تشکر و قدردانی نموده ازدرگاه خداوند سبحان برای جنابعالی و خانواده محترمتان سلامتی همراه با نشاط و عشق به خدمتگزاری به  محرومان و مستمندان مسئلت می نمایم.

امیدکه درسایه سار معجزه ی ماندگار پیامبر(ص) « قرآن کریم» و مساعی خیرخواهانه خیرین محترم همچون شما در زنده نگه داشتن این عمل خدا پسندانه که مخصوص اهل تقواست، موفق و مؤید باشید .
در این دیدار علی دولتشاهی با ارائه گزارشی از فعالیتهای خیراندیشانه خود در سطح کشور که شامل آزادی بیش از ٢٢ زندانی محکوم به اعدام و اهدای ۲ هزار بسته معیشتی در لرستان بوده است، اظهار داشت: در صورت همراهی و حمایت مسوولان استان برنامه های خود را در زمینه های مختلف اجتماعی و محرومیت زدایی افزایش خواهد داد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها