هزینه خرید ۱۰۰ تبلت برای دانش آموزان محروم شهرستان آوج تامین شد

قزوین-ایرنا- فرماندار آوج گفت: هزینه خرید ۱۰۰ دستگاه تبلت برای دانش آموزان محروم و بی بضاعت این شهرستان از سوی خیران تامین شد.

به گزارش ایرنا، نصرت الله علیرضایی روز شه شنبه در نشست هماهنگی تامین و توزیع ۱۰۰ دستگاه تبلت به دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی شهرستان آوج اظهار داشت: براساس وعده ای که به دانش آموزان نیازمند و محروم از گوشی هوشمند داده بودیم،هزینه خرید ۱۰۰ دستگاه تبلت با سهم ۵۰ درصدی شهرستان از طریق مشارکت خیرین و سهم ۵۰ درصدی همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی استان تامین شد.
وی اضافه کرد: براساس برنامه ریزی به عمل آمده،تمام دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی شهرستان که هیچ گوشی هوشمندی در خانواده خود ندارند و تعداد آنها ۱۰۰ نفر است، به زودی از این وسیله هوشمند برای استفاده از شبکه شاد و برنامه های آموزش و پرورش به شکل رایگان بهره مند خواهند شد.
فرماندار شهرستان آوج گفت: در حال حاضر تمامی هزینه های خرید این تبلت ها به حساب کمیته امداد امام خمینی (ره  واریز شده و رایزنی و گفت و گو با مدیرکل مربوطه برای خرید و تحویل این گوشی های هوشمند(تبلت) به شهرستان  انجام شده است. 

علیرضایی اظهار داشت: این تبلت ها پس از تهیه، در مراسمی تحویل آموزش و پرورش شهرستان می شود تا براساس فهرست اعلامی کمیته امداد به دانش آموزان محروم اهدا شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها