علی‌نژاد: تیراندازان می‌توانند با قدرت به مدال المپیک برسند

تهران- ایرنا- معاون توسعه قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: رشته‌های تفنگ و تپانچه هم جذابیت خوبی دارند و تیراندازان این ماده‌ها نیز با آرامش و همدلی می‌توانند با قدرت به اهداف خود و مدال المپیک برسند.

به گزارش ایرنا، معاون توسعه قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان به همراه معاون توسعه ورزش زنان این وزارتخانه با مربیان و ورزشکاران تیراندازی دیدار کردند.

در این بازدید ابتدا مهدی علی‌نژاد و مهین فرهادی‌زاد با حضور در سایت اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی از نزدیک نظاره‌گر فعالیت‌های این رشته بودند.

همچنین در ادامه نیز با حضور در محل تمرین المپین‌های کشورمان با ورزشکاران و مربیان رشته‌های تفنگ و تپانچه دیدار و دقایقی با تیراندازان به گفت‌وگو پرداختند.

علی‌نژاد با اشاره به فعالیت‌های ورزشکاران رشته اهداف پروازی گفت: فدراسیون تیراندازی با مهیا کردن شرایط رشته اهداف پروازی و با انگیزه‌ای که در بین این ورزشکاران وجود دارد می‌تواند به موفقیت‌های خوبی دست یابد.

وی افزود: رشته‌های تفنگ و تپانچه هم جذابیت خوبی دارد و تیراندازان این ماده‌ها نیز با آرامش و همدلی می‌توانند با قدرت به اهداف خود و کسب مدال المپیک برسند.

همچنین مهین فرهادی‌زاد معاون امور زنان وزارت ورزش و جوانان نیز با ابراز خرسندی از شرایط کنونی ورزشکاران گفت: امیدوارم تیراندازان با برنامه ریزی و تجربیات مربیان بتوانند به قله‌های موفقیت این رشته و کسب نخستین مدال المپیک برای کشور عزیزمان افتخارآفرینی کنند.

در پایان هم نشستی با حضور معاونین وزیر ورزش و علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی، بدرالملوک کهرنگی نایب رییس زنان و رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون تیراندازی برگزار و موارد مهم برای ادامه پرقدرت‌تر مسیر باقیمانده تا المپیک بررسی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =

سرخط اخبار ورزش