هرگونه بازگشایی مشاغل فقط با مجوز ستاد مقابله با کرونا انجام می‌شود

قزوین-ایرنا- فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا استان قزوین گفت: هرگونه بازگشایی مشاغل و رفع محدودیت‌ها فقط با مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا و قرارگاه عملیاتی پیشگیری از این بیماری انجام می‌شود.

به گزارش ایرنا، منوچهر حبیبی روز سه شنبه با اعلام این خبر افزود: اطلاع رسانی در خصوص این موضوع فقط از طریق وزیر کشور به عنوان فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا و وزیر بهداشت به عنوان رئیس ستاد ملی کرونا قابل اجراست.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین افزود: تاکید جدی داریم هیچ مدیرکل، رئیس سازمان، اتاق، مسئول و نهادی مجاز نیست بدون هماهنگی با ستاد کرونا و قرارگاه در مورد بازگشایی ها اظهار نظر کند.
وی افزود: اعلام بازگشایی ها فقط در حیطه اختیار مسئول ستاد کرونا و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان است و هر گونه اظهار نظری در این زمینه، غیر از مسئولان اعلام شده، هیچگونه وجاهت قانونی ندارد.
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا قزوین افزود: به مدیران تذکر جدی می دهیم از هر گونه اظهار نظر بدون اخذ مجوز ستاد کرونا جدا خودداری کنند تا با مشکلی مواجه نشویم.
وی اضافه کرد: در خصوص آخرین وضعیت بازگشایی ها در روز پنجشنبه هفته جاری پس از جمع بندی نهایی، تصمیم گیری خواهیم کرد و مصوبات جدید از طریق رسانه های رسمی از جمله صدا و سیما و خبرگزاری ها به اطلاع عموم خواهد رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها