نفت‌مسجدسلیمان از سد شهرخودرو گذشت

تهران- ایرنا- تیم فوتبال نفت‌مسجدسلیمان در دیدار خانگی مقابل شهرخودرو مشهد به برتری سه بر یک دست یافت.

به گزارش ایرنا، امروز (سه‌شنبه) در دیداری از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، نفت‌مسجدسلیمان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی از شهرخودرو پذیرایی کرد و در نهایت به برتری سه بر یک دست یافت.

در دقیقه ۲۷، روی ارسال یک ضربه ایستگاهی توپ به «ساسان حسینی» رسید و او نیز با فرصت طلبی موفق به گلزنی شد.

عملکرد خوب میزبان ادامه داشت و در دقیقه ۴۰ حرکت از جناح راست و توپ ارسالی را «مهدی محبی» در میان غفلت مدافعان شهرخودرو به گل دوم تبدیل کرد.

در دقیقه ۸۰ «امین قاسمی‌نژاد» ستاره این فصل شهرخودرو با چرخشی زیبا و ضربه‌ای مناسب یکی از گل‌های خورده میهمان را جبران کرد.

در دقیقه ۸۶ و در ضد حمله‌ای سریع، «ساسان حسینی» از جناح چپ وارد محوطه میهمان شد و با ضربه‌ای از زوایه بسته، گل دوم خود و سوم تیمش را ثبت کرد.

شاگردان «مجتبی حسینی» با این پیروزی به امتیاز ۱۵ رسیده و تا رتبه هفتم جدول بالا آمدند و شهرخودرو نیز که با سرمربیگری «مهدی رحمتی» شرایط خوبی ندارد در امتیاز ۱۲ باقی ماند.

ترکیب نفت مسجدسلیمان

فرهاد مجدکرمانشاهی، مجتبی مقتدایی، بهروز نوروزی‌فرد، سجاد جعفری، فرید بهزادی کریمی، محمد بلبلی، محمد مهدی احمدی،محمد مهدی محبی، نیما انتظاری، میثم تهی‌دست و ساسان حسینی

ترکیب شهر خودرو

سعید جلالی، علی نعمتی، فرشاد فرجی، حسن جعفری،  امیرحسین کریمی، محمدعرفان معصومی، امین قاسمی‌نژاد، رضا یزدان‌دوست، اکبر صادقی، صادق صادقی و حسین مهربان

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =

سرخط اخبار ورزش