ثبت نام ششمین المپیاد دانش‌آموزی سلول‌های بنیادی آغاز شد

تهران- ایرنا- ثبت نام ششمین دوره المپیاد دانش آموزی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی از امروز ۲۳ دی آغاز شد و تا ۲۷ ادامه دارد.

به گزارش روز سه شنبه ستاد توسعه سلول های بنیادی وپزشکی بازساختی، ششمین دوره المپیاد دانش آموزی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی با همت سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان و با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ برگزار می شود.

حسین  سلطانی نژاد رئیس کمیته علمی این المپیاد با اشاره به ابلاغ دستور العمل المپیاد های علمی دانش آموزی کشور به تمامی ادارات آموزش و پرورش سطح کشوره نقل از سوی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان گفت: طبق اصلاحیه این ابلاغیه ثبت نام این المپیاد از تاریخ ۲۳  لغایت ۲۷ دی ماه سال جاری در سامانه همگام به آدرس oly.medu.ir  انجام خواهد شد.

رئیس کمیته علمی افزود: مرحله اول آزمون این المپیاد روز سه شنبه تاریخ یکم اسفند سال جاری در سطح کشور برگزار خواهد شد و دانش آموزان علاقه مند به شرکت در این رویداد علمی باید توجه داشته باشند که سوالات آزمون همانند دوره های گذشته رویکرد فناورانه و خلاقیت محور خواهد بود.

وی افزود: دانش آموزان دهم و یازدهم می توانند بدون در نظر گرفتن معدل و رشته تحصیلی در این فرایند علمی شرکت کنند و منابع این المپیاد نیز طبق تصمیم کمیته علمی به شرح ذیل می باشد:

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش