۲ اثرخیابانی از کردستان به جشنواره تئاتر فجر راه یافت

سنندج- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از راه یابی ۲ اثر از این استان به بخش مسابقه نمایش‌های خیابانی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر خبر داد.

به گزارش ایرنا، عبیدالله رستمی روز سه شنبه اظهار داشت: نمایش‌های «میه رگی کوو» به نویسندگی و کارگردانی فریدون احمدی و نمایش «وطوپیا» به نویسندگی و کارگردانی سید سوران حسینی به عنوان نمایش‌های منتخب برای حضور در بخش نمایش‌های خیابانی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی و برگزیده شدند.

وی اضافه کرد: سامان خلیلیان به عنوان مدیر و بهمن صادق حسنی، سیروس همتی و الهه پورجمشید به عنوان اعضای هیات انتخاب مسابقه نمایش‌های خیابانی، سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر را مدیریت و انتخاب کردند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان افزود: ۲۵ اثر به مرحله نهایی بخش مسابقه و مهمان نمایش های خیابانی سی و نهمین جشنواره  تئاتر فجر راه یافته اند که از این تعداد ۲۰ اثر از جمله دو اثر از استان کردستان در بخش مسابقه این بخش از جضنواره حضور خواهند یافت.

رستمی اظهار داشت : سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافرآستانه ۱۱ تا ۲۱ بهمن ۹۹ برگزار می‌شود. آدرس سایت جشنواره www.fitf.ir است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها