بانوان تکواندوکار سیستان و بلوچستان به لیگ کوثر دعوت شدند

زاهدان- ایرنا- رییس هیات تکواندو سیستان و بلوچستان گفت: برای نخستین بار بانوان تکواندوکار استان در رقابت‌های لیگ کوثر تهران از ۳۰ دی تا سوم بهمن سالجاری در رده جوانان و بزرگسالان شرکت خواهند کرد.

محمدرضا طاهری نسب روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه چهار ماه از عمر مجمع انتخاباتی تکواندو سیستان و بلوچستان و کار این هیات جدید در استان می‌گذرد اظهارداشت: بیش از ۱۰ سال هیچ دوره داوری و مربیگری در استان برگزار نشده بوده که بعد از انتخاب هیات جدید در ۲هفته قبل دوره داوری درجه سه برای آقایان برگزار  و بیش از ۲۰ نفر به آمار داوران مرد در منطقه اضافه شد.

وی با اشاره به اینکه بانوان هم در حوزه داوری و مربیگری در چهار ماه اخیر در دوره‌های استان‌های دیگر که اغلب به صورت مجازی برگزار می‌شود نام‌نویسی کرده‌اند بیان کرد:به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی رقابت‌های پومسه تکواندو به صورت کشوری تا پایان دی در سیستان و بلوچستان در حال برگزاری است.

رییس هیات تکواندو سیستان و بلوچستان با بیان اینکه فرصت رقابت پومسه ادامه دارد و از اکثر استان‌های کشور در قالب ارسال فیلم آثار تحویل گرفته شده افزود: در پایان این رقابت به ۱۰۰ نفر به قید قرعه جوایز و کارت هدیه داده خواهد شد.

وی بیان کرد: هیات تکواندو سیستان و بلوچستان در این روزهای کرونایی که بسیاری از هیات‌های ورزشی در رکود بودند و حداقل فعالیت را داشتند از فعالترین هیات‌های استانی بود که در این راستا سه دفعه رقابت پومسه در این استان برگزار شد.

طاهری نسب ادامه داد: همچنین از امروز /سه‌شنبه/ رقابت پومسه بانوان را آغاز کرده و این دوره از رقابت را در سطح استانی برگزار خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا افزونبر ۴۶ هزار ورزشکار سازمان یافته در قالب حدود ۵۰ هیات استانی و ۵۰۰ هیات شهرستانی هم اینک در سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha