نیکوکار لامردی متولی ساخت مسکن برای زوج های بی‌بضاعت شد

شیراز – ایرنا - موسسه خیریه قائدی به مدیریت نیکوکار اهل لامرد فارس متولی ساخت ۹ واحد مسکونی برای تازه عروس و دامادهای بی‌بضاعت تحت پوشش بهزیستی شد که عملیات ساخت این خانه‌ها ۲۳ دی ۹۹ آغاز شد.

به گزارش ایرنا مروز با حضور سید محمدصادق کشفی نژاد مدیرکل بهزیستی استان فارس، عملیات ساخت مجتمع مسکونی زنده یاد ناصر قائدی ویژه سکونت رایگان یکساله زوج های جوان بی بضاعت تحت پوشش بهزیستی لامرد آغاز شد.

معصومه کاظم زاده رئیس اداره بهزیستی لامرد در این آیین گفت:حاج غلام قائدی؛ خیراندیش لامردی در اقدامی خیرخواهانه، ۹واحد مسکونی را برای تازه عروس دامادها می سازد که با تصمیم هیئت موسس خیریه زنده یاد قائدی این پیشنهاد به مرحله اجرا رسید.

رئیس اداره بهزیستی لامرد اضافه کرد: این مجتمع مسکونی به‌نام زنده یاد ناصر قائدی فرزند خیراندیش یاد شده نامگذاری شد که ٩ واحد مسکونی در سه طبقه طراحی شد و در زمینی به مساحت ۵۵۰ مترمربع واقع در جوار مرکز معلولین ذهنی (قائدی) شهر لامرد احداث می‌شود.

کاظم زاده، اعتبار اولیه خرید زمین و آغاز ساخت این واحدهای مسکونی را ۲۵ میلیارد ریال اعلام کرد و از ادارات خدمات رسان اعم از شهرداری، گاز، آب، برق و مخابرات خواست تا در صدور مجوزها و اعطای معافیت‌ها درصورت امکان، همکاری لازم داشته باشند.

برپایه این گزارش، اهدای ۳۲ دستگاه تبلت به فرزندان دانش آموز زنان سرپرست خانوار بهزیستی لامرد با اعتبار ۶۰۰ میلیون ریال، ساخت نخستین مرکز نگهداری از معلولین ذهنی در لامرد با اعتباری بالغ بر  ۱۴ میلیارد ریال و پرداخت بیش از ۶ میلیارد ریال هزینه‌های جاری و تامین امکانات این مرکز معلولین از دیگر اقدامات خیرخواهانه خیراندیش لامردی (حاج غلام قائدی) است.

مدیرکل بهزیستی فارس در این مراسم گفت:شهرستان لامرد یکی از شهرستان های پیشرو در زمینه جلب کمک خیرین است و مددجویان بسیاری از این کمک های خداپسندانه بهره مند شده اند.

شهرستان لامرد در فاصله ۳۶۵ کیلومتری جنوب شیراز قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها