دانشگاه علوم پزشکی کردستان بیش از یک هزار نفر استخدام می‌کند

سنندج - ایرنا - مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در سال جاری بیش از یک هزار نفر از طریق آزمون به صورت پیمانی و قراردادی در این دانشگاه استخدام می شوند.

به گزارش ایرنا، دکتر هوشیار سایه‌میری روز سه شنبه در گفت و گوی خبری اظهار داشت:  ۱۳۳ نفر طی آزمون قراردادی ، ۸۴۸ نفر در قالب آزمون پیمانی در بهمن ماه و ۵۰ نفر بصورت شرکتی، به استخدام دانشگاه در می آیند که سر جمع یک هزار و ۳۱ نفر خواهند بود.

وی  افزود: این اقدام می‌تواند سهم مهمی در ارتقای کیفیت خدمات به بیماران و مراجعه کنندگان، کاهش نرخ بیکاری و جلوگیری از مهاجرت فارغ التحصیلان به خارج از کشور و استان داشته و باعث ایجاد انگیزه و امید در جوانان استان شود.

دکتر سایه‌میری اضافه کرد: این امر در پیشبرد سیاست‌های کلان وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و  تامین نیروی انسانی مراکز بهداشتی و درمانی، جهت ارتقای و تعالی نظام سلامت کشور و  سطح کیفی ارایه خدمات به مردم فهیم استان صورت گرفته است.

وی یاداور شد: افزود: به کارگیری نیروهای جدید با دستور و تاکید رییس و پیگیری و نظارت مستقیم معاون توسعه دانشگاه در فراهم کردن مقدمات با نظارت معاونت آموزشی و مدیریت منابع انسانی دانشگاه در کمال صحت و سلامت و در فضای رقابتی و بدون هیچ‌گونه تبعیضی از طریق شرکت در آزمون های استخدامی و رعایت عدالت استخدامی و شایسته سالاری انجام می‌شود.

مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: آگهی ثبت نام آزمون پیمانی این دانشگاه هم اکنون در سایت دانشگاه و سازمان سنجش آموزش کشور درج شده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه و ثبت نام جهت شرکت در آزمون ورودی اقدام کنند.

دکتر سایه میری اضافه کرد: متقاضیان برای دریافت اطلاعات تکمیلی به آدرس http://muk.ac.ir/Page?pageId=۷۴۸ مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها