معاون استاندار کرمان: امنیت زیستی در اولویت اطلاع‌رسانی قرار گیرد

کرمان - ایرنا - معاون استاندار و رییس شورای اطلاع رسانی استان کرمان با اشاره به چارچوب فعالیت این شورا بر اساس اولویت ها گفت: اولویت نخست مسائل امنیت زیستی و عمومی است و این موضوع به کرونا بر می‌گردد که باید در صدر اطلاعات، اخبار و تحلیل های رسانه‌ای استان قرار گیرد.

به گزارش ایرنا، محمدصادق بصیری روز سه شنبه در نشست شورای اطلاع رسانی استان کرمان افزود: از آنجا  که برنامه های سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و بقاع متبرک را تحت شعاع این اپیدمی بیماری کرونا محدود شده  نشان از امنیت زیست مردم میدهد که باید روی این حوزه بیشتر کار شود.

وی با اشاره به حرف و حدیث های منتشر شده ضد و نقیض بین مردم که باید با تحلیل پاسخ داده شود اظهار داشت: این حرکت امیدبخشی مورد انتظار را به جامعه باز می گرداند و همچنین تحلیل های شفاف حرف های ضد و نقیض دشمنان را پاسخ می دهد و توطئه ها را خنثی می کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: مردم بدانند که با وجود شرایط فعلی کشور امنیت عمومی حفظ شده زیرا فاکتور امنیت برای مردم امیدوار کننده است. 

وی بیان داشت: زحمات بسیاری برای موضوع معیشت و اقتصاد کشور  کشیده می شود و هنوز هم نمی توانیم پاسخگوی مشکلات مردم باشیم و مردم بدانند تلاش ها و مشکلات در کنار یکدیگر وجود دارد و در این شرایط با افرادی که ترک فعل می کنند، برخورد می شود.

بصیری با تاکید بر اطلاع رسانی و پرداختن ساختاری به امنیت زیستی و عمومی افزود: همچنین موضوع انتخابات را در پیش داریم که مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی به امیدبخشی جامعه برمی گردد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها