گام جدید فدراسیون پزشکی در ارایه خدمات تخصصی به جامعه ورزش

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون پزشکی ورزشی، گفت: این فدراسیون در دوره فعالیت جدید خود در ارایه خدمات تخصصی به جامعه ورزش کشور گام بر می‌دارد.

به گزارش ایرنا، غلامرضا نوروزی در دیدار معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان با قدردانی از حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون پزشکی ورزشی و برشمردن اولویت‌ها و برنامه های این فدراسیون، گفت: بی تردید فدراسیون پزشکی ورزشی هم در ستاد مرکزی و هم در هیات‌های استانی خود را خادم مجموعه ورزش کشور می‌داند و در چارچوب وظایف، مسوولیت ها و اختیارات قانونی خود در جهت جلب رضایت جامعه ورزش کشور از طریق ارایه خدمات تخصصی گام برمی‌دارد.

وی به استفاده از خرد جمعی و تجربیات سالیان متمادی خانواده پزشکی ورزشی، تاکید کرد و افزود: علاوه بر برنامه‌هایی که در ستاد مرکزی پیگیری خواهد شد، تلاش می‌کنیم در استان‌ها با تعامل و همکاری با ادارات کل ورزش و جوانان استان ها کمک کنیم و در این راستا با توجه به توانمندی هیات های استانی پزشکی ورزشی، ظرفیت علمی، آموزشی و درمانی موجود در استان‌ها دستیابی به خدمات پزشکی ورزشی را برای عموم ورزشکاران سراسر کشور تسهیل کنیم.

عضو کمیته پزشکی و ضد دوپینگ کنفدراسیون پزشکی ورزشی آسیا این را هم گفت که با بهره‌گیری از تمام توانمندی‌های فدراسیون پزشکی ورزشی در جهت اعتلای فدراسیون در عرصه بین‌المللی نیز حضور موثرتری خواهیم داشت.

نوروزی، ادامه فعالیت های ستاد مقابله با کرونا در ورزش و تامین سلامت ورزشکاران به ویژه ورزشکاران المپیکی  در زمینه سلامت جسمی هم در زمینه مبارزه با دوپینگ را از  مهم ترین برنامه‌های آینده این فدراسیون عنوان می کند و می گوید: تسلیم شرایط سخت نخواهیم شد و با همه توان تلاش خواهیم کرد فدراسیون پزشکی ورزشی در اوج باقی بماند، به ویژه در زمینه ساماندهی ورزشکاران که فعالیت‌های این بخش روزانه بادقت رصد خواهد شد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha