انعکاس خدمات هشت ساله دولت در دهه فجر سرمایه اجتماعی را تقویت می‌کند

زنجان - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری زنجان گفت: دهه فجر امسال فرصت خوبی برای تبیین اقدامات ارزشمند دولت در هشت سال است و انعکاس این دستاوردها کمک به ارتقای سرمایه اجتماعی است.

غلامرضا الهی‌سرشت روز یکشنبه در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان با بیان اینکه اطلاع رسانی یکی از دغدغه های جدی دولت است، افزود: با توجه به اینکه سال پایانی دولت را پیش رو داریم، از یکی ۲ ماه پیش اقدام به احصای با اهمیت‌ترین و شاخص‌ترین اقدامات دستگاه‌های اجرای استان کرده ایم تا در دهه فجر انعکاس خدمات با محوریت این پروژه ها و اقدامات انجام پذیرد.

وی ادامه داد: با تشکیل یک کمیته، سه تا پنج اقدام اثربخش هر دستگاه اجرایی مشخص شده تا در دهه فجر دستگاه‌ها و رسانه ها در خصوص آنها دپرداخت ویژه ای اشته باشند.  

مدیرکل روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری زنجان گفت: در مجموع حدود ۱۷۰ اقدام شاخص دولت تدبیر و امید در استان در اختیار دبیرخانه ستاد بزرگداشت دهه فجر گذاشته شده است و توزیع برای انتشار و انعکاس آنها از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در رسانه های مکتوب و الکترونیکی انجام خواهد شد.  

الهی‌سرشت به ضرورت بهره گیری از شیوه ها و ابزارهای جدید و  خلاقانه در انعکاس خدمات دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد و اظهار داشت: تولید فرآورده‌ در قالب‌های کلیپ، فتو تیتر، اینفوگرافی و موشن گرافی برای مخاطبان جذاب و مورد پسند است و باید این موضوع در گزارش دستاوردها مورد توجه قرار گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها