۲۳ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۰۵
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 84182747
۰ نفر

برچسب‌ها

پلیس تهران به خاموشی‌های معابر پایتخت اعتراض کرد

تهران-ایرنا- رییس پلیس تهران بزرگ گفت: نیروی انتظامی به صورت کتبی و شفاهی اعتراض خود را نسبت به تاریکی و خاموشی معابر پایتخت اعلام کرده‌است.  

به گزارش ایرنا، سردار حسین رحیمی روز سه شنبه در حاشیه دومین مرحله طرح صاعقه اظهار داشت: تاریکی‌ها در بعضی از معابر زمینه جرم را فراهم می‌کند.  

وی تاکید کرد: برای پلیس آرامش مردم و نبود زمینه‌ای برای مجرمان و اراذل و اوباش گری مهم و این امر مهمترین علت مخالفت ما با خاموشی‌ها در شب است.

رییس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه طرح امنیت شبانه پلیس به صورت تکمیل‌تر از سه شب پیش آغاز شده است، گفت: در این طرح با همکاری پلیس راهور و سایر نیروهای امنیتی و انتظامی گشت‌های پلیس در میادین مهم وخیابان‌ها شروع شده است و از ظرفیت کلانتری‌ها نیز استفاده می‌شود.  

وی گفت: بر اساس آمارها بیش از ۱۰ درصد جرایم طی این چند شب کاهش یافته است و این طرح استمرار خواهد شد.  

به گفته سردار رحیمی، امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش کشفیات سرقت خرد ۲درصد و کشف جرم هشت درصد افزایش داشته است و اکنون اراذل و اوباش‌های گردن کلفت دیگر در محله‌های تهران نیستند.

رحیمی با تاکید براینکه یک هزار و ۵۰۰ دوربین نظارتی فعال است، گفت: برد و میزان کیفیت این دوربین‌ها در شب نسبت به روز کمتر است ولی همکاران به صورت شبانه روز پشت سیستم‌ها رصد می‌کنند.  

وی ابراز داشت: طرح‌های پلیس در مقابله با اراذل و اوباش، مجرمان و قاچاقچیان همچنان ادامه خواهد داشت و امنیت و آرامش مردم شوخی بردار نیست.  

رییس پلیس تهران بزرگ همچنین از صدور حکم جلب چهار هزار محکوم فراری که متواری بودند خبر داد و گفت: احکام‌هایی که باید اجرا می‌شد نیز پیگیری می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha