نخستین رویداد جذب سرمایه در حوزه فناوری‌های فرهنگی برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- نخستین رویداد جذب سرمایه در حوزه فناوری‌های فرهنگی با هدف شناسایی کسب‌وکارهای نوپا در حوزه فناوری‌های فرهنگی به‌عنوان منابع خلاق سرمایه‌پذیر و اتصال آنها به سرمایه‌گذاران تخصصی برگزار می‌شود.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این رویداد با هدف شناسایی کسب‌وکارهای نوپا در حوزه فناوری‌های فرهنگی به‌عنوان منابع خلاق سرمایه‌پذیر و اتصال آنها به سرمایه‌گذاران تخصصی به منظور ایجاد اشتغال و توسعه کسب و کارهای فرهنگی و هنری، بهمن‌ماه امسال در محل آسمان‌نمای گنبد مینا برگزار می‌شود.

از دیگر ویژگی‌های این رویداد  می‌توان به حضور سرمایه گذاران معتبر و مراکز مهم حمایتی صنایع خلاق، سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، صندوق اعتباری هنر، صندوق کارآفرینی امید، مدیران مراکز رشد، مدیران شتاب‌دهنده‌های تخصصی، مدیران صندوق‌های خطرپذیر و مدیران ارشد دولتی از دستگاه‌های ستادی و اجرایی کشور اشاره کرد. 

علاقمندان، کسب‌وکارهای نوپا، استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و سرمایه گذاران تا ۳۰ دی‌ماه فرصت دارند با مراجعه به نشانی اینترنتی www.abrezendegi.ir در این رویداد ثبت‌نام و اطلاعات بیشتر را دریافت کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

سرخط اخبار اقتصاد