بازرسان صمت یزد، نظارت بیشتری بر توزیع گاز مایع داشته باشند

یزد- ایرنا - مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی یزد با اشاره به کمبود گاز مایع طی روزهای اخیر در این استان گفت: لازم است بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد، نظارت بیشتری بر توزیع گاز مایع در استان داشته باشند.

عبدالرضا انتظاری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا و در پاسخ به پرسشی در زمینه مشکلات توزیع گاز مایع طی روزهای اخیر در این استان اظهار داشت: تمام شهرهای استان و اغلب روستاهای یزد دارای گاز شهری هستند و از این رو با توزیع بیش از یکهزار و ۶۰۰ تن گاز مایع نباید برای مصرف کنندگان فاقد گاز شهری ، کمبودی احساس شود.

وی اضافه کرد: از آنجا که عاملین توزیع گاز مایع، تحت نظارت صمت هستند انتظار می رود بازرسان سازمان صنعت،معدن و تجارت، نظارت جدی‌تری بر نحوه توزیع داشته باشند تا همشهریان دچار مشکل نشوند.

مشکل گاز مایع در یزد تا پایان هفته رفع می‌شود

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی یزد به مشکلات پیش آمده برای همشهریان در زمینه کمبود گاز مایع اشاره کرد و یادآور شد: این مشکل تا پایان هفته به طور کامل رفع می‌شود.

 وی اظهار داشت: طی چند روز اخیر، همشهریان عزیز در برخی مناطق با کمبود گاز مایع مواجه شدند که همه تلاش ما رفع این مشکل است.

وی با اشاره به سرمای کم‌سابقه هوا در یزد به ویژه در مناطق کوهستانی افزود: افزایش مصرف گاز شهری در کشور سبب افت فشار گاز و در نتیجه قطعی گاز در برخی مناطق کشور شد به همین دلیل مصرف گاز سیلندر نیز افزایش چشمگیری داشت .

انتظاری عنوان کرد: وظیفه این شرکت تامین گاز مایع شرکتهای موزع (بوتان ، اتان ، فر و رویال) است که با پیگیری‌های بعمل آمده  در دهه اول و دوم دیماه ، حدود ۱۰درصد اضافه بر سهمیه تعین شده ، گاز سیلندری در استان توزیع شد.

جمعیت استان یزد یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر است که حدود ۶۰۰ هزار نفر آنها در شهرستان یزد ساکن هستند.

۹۹ درصد جمعیت استان یزد از نعمت گاز برخوردار هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha