باند سارقان خودرو و موتورسیکلت با ۱۹ فقره سرقت در اهواز متلاشی شد

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری اعضای باند سه نفره سارقان خودرو و موتورسیکلت با ۱۹ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محسن دالوند بیان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو و موتورسیکلت در سطح شهرستان اهواز، بررسی موضوع و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۲۵ اهواز با کار اطلاعاتی هویت باند سه نفره را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در عملیاتی ضربتی سارقان را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها مقداری اموال مسروقه از قبیل ۲ دستگاه خودرو، ۲ دستگاه موتورسیکلت، هشت دستگاه تلفن همراه و وسایل اوراقی خودرو و موتورسیکلت کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز با بیان اینکه در تحقیقات پلیس تاکنون ۱۲مالباخته مرتبط با این پرونده شناسایی شدند، گفت: متهمان در بازجویی پلیس به ۱۹ فقره سرقت اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی با قرار مناسب روانه زندان شدند.

دستگیری سارق به عنف تلفن همراه در اهواز

رییس پلیس آگاهی خورستان گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت‌ به عنف تلفن همراه توسط ۲ راکب موتورسیکلت در  اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار دایره مبارزه با سرقت به عنف این پلیس قرار گرفت.

سرهنگ سهراب حسین نژاد افزود: ماموران با انجام کار اطلاعاتی یکی از سارقان را در عملیاتی دستگیر و از مخفیگاه وی اموالی از قبیل یک دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش بکار رفته در سرقت‌ها و یک دستگاه تلفن همراه کشف شد.

وی با اشاره به شناسایی سارقان توسط مالباختگان گفت: در تحقیقات پلیس متهم به ۹ فقره سرقت اعتراف کرد.

وی از شهروندان خواست از حمل پول نقد بیشتر از نیاز روزانه و به همراه داشتن طلا و اشیای گران قیمت خودداری و در معرض دید همگان قرار ندهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

سرخط اخبار استان‌ها