روشن: شیوه استفاده از دیاباته درست نیست

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال تهران گفت: شیوه استفاده از شیخ دیاباته صحیح نیست و این باعث می شود این بازیکن افت بیشتری کند.

حسن روشن روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا درباره شهرآورد نود و چهارم گفت: بازی بسیار خوبی را مشاهده کردیم و هر دو تیم بسیار موقعیت های خوبی داشتند. استقلال در نیمه دوم ضعیف عمل کرد. پرسپولیس در نیمه دوم خیلی خوب بود و اگر تمرکز داشت برنده مسابقه می‌شد.

وی ادامه داد: استقلال در نیمه اول می توانست کار را تمام کند و با سه امتیاز خارج شود. من اگر بودم دیاباته را از اول مسابقه داخل ترکیب قرار می دادم. اگر بخواهند این‌گونه از دیاباته استفاده کنند، قطعا این بازیکن افت خواهد کرد و باید فکری به حال این مساله شود.

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: دفاع وسط استقلال بسیار ضعیف است و باید روی آنها کار شود. کادرفنی باید برای آنها تمرینات مجزا در نظر بگیرد زیرا آنها با ضعف های تاکتیکی جدی رو به رو هستند و خوشانس بودیم که در شهرآورد ۳ گل دیگر نخوردیم.

وی تصریح کرد: این استقلال بهتر از تیم چند سال قبل است و آرامش خوبی دارد. استقلال و پرسپولیس شخصیت بزرگی دارند و مربیان هم باید روی خود کار کنند تا به هر تصمیم داور این‌گونه اعتراض نکنند. استقلال در هفته اخیر عملکرد خوبی داشته و باید از کادرفنی حمایت شود.

روشن اظهار داشت: مهدی عبدیان عضو هیات مدیره باشگاه استقلال نباید از عملکرد فنی تیم رضایت نداشته باشد زیرا او فنی نیست. بهتر است در تیم شورای فنی ایجاد شود تا ما گزارش فنی را به اعضای هیات مدیره بدهیم و بعد آنها تصمیم بگیرند. اعضای هیات مدیره اجازه ندارند از نظر فنی اظهار نظر کنند و باید این موضوع را آموزش ببینند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص شانس این تیم برای قهرمانی در لیگ برتر، گفت: عدم حضور هواداران به ضرر استقلال و پرسپولیس است و آنها نیمی از خود را در اختیار ندارند. پیش بینی قهرمان بسیار زود است و باید کمی تحمل کنیم.

تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در دیداری معوقه از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران امروز و از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه برابر یکدیگر قرار گرفتند و به تساوی ۲ بر ۲ رسیدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

سرخط اخبار ورزش