مکتب حاج قاسم سلیمانی راه رهایی ملت‌ها از بند نظام سلطه است 

شهرری - ایرنا - رییس سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز حاج قاسم سلیمانی به عنوان اسوه و الگوی مبارزه با زورگویان جهان به حساب می آید، گفت: مکتب سپهبد شهید سلیمانی راه رهایی ملت‌ها از بند نظام سلطه است.

غلامرضا سلیمانی روز دوشنبه در مراسم سرباز مکتب امام خمینی (ره) که در حرم امام راحل برگزار شد، اظهار داشت: مکتب حاج قاسم سلیمانی به گونه ای در جهان توسعه یافته که امسال اولین سالگرد ایشان در بسیاری از کشورها به صورت خودجوش توسط مردم برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی پرورش یافته مکتب امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی است، افزود: انقلاب اسلامی یک راه و آغاز جدید را پیش پای ملل مختلف جهان گذاشته است.
سلیمانی اضافه کرد: غربی ها پس از رنسانس تمامی ارزش های الهی، انسانی و اخلاقی را فدای سود مادی و منفعت طلبی کردند که نتیجه آن موجب تضعیف ارزش های انسانی و عدالت در جهان شد.
این مسئول با اشاره به اینکه تضعیف خداباوری موجب تجاوز به حقوق دیگران شد، یادآور شد: توسعه علم و تکنولوژی بدون توجه به ارزش های الهی موجب توسعه ظلم و تبعیض در جهان شد که در این میان انقلاب اسلامی موجب گشودن فصل تفکر خداباوری و گسترش اخلاق برای بشریت شده است.
رییس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: تفکر مادی غربی در سال های اخیر موجب ایجاد گروه های مختلف تکفیری به ویژه داعش شد که اگر رشادت های سربازان جبهه مقاومت به رهبری حاج قاسم سلیمانی به عنوان شخصیتی کامل از صفات الهی و انسانی نبود این گروه تروریستی امروز جهان هزارن بی گناه را گرفته بود.
سلیمانی تاکید کرد: ایجاد گروه تروریستی داعش به اندازه کشتار چنگیزخان مغول تیره و تاریک بود که غربی ها به دلیل اعتقاد نداشتن به ارزش های الهی و توحیدی اقدام به این گونه کارها می کنند.
وی به جریان مهندسی شده داعش توسط غربی ها اشاره کرد و گفت: اگر ایثار و فداکاری سربازان جبهه مقاومت و سردار سلیمانی نبود این گروه خطرناک امروز جنایات بزرگی را مرتکب شده بود و ما شاهد صحنه های غمباری از مرگ و میر افراد بی گناه بودیم.
سلیمانی با بیان اینکه حاج قاسم مصلح جهانی بود و مردم را از جنگ های پی در پی نجات داد، گفت: حاج قاسم از گرفتار شدن ملت ها جلوگیری کرد و همچنین از بسیاری جنگ ها پیشگیری و توطئه بزرگ را خنثی کرد.  
این مسئول تاکید کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند: حاج قاسم سلیمانی باید تبدیل به یک جریان و فرهنگ شود نباید به ایشان به عنوان یک فرد نگریست.
رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه همه ادیان برای نجات بشریت از چنگال شیاطین و شیطان بزرگ آمریکا و ایادی او تلاش می کنند، گفت: حکومت جمهوری اسلامی هیچگاه به دنبال جنگ نبوده و همیشه مورد فشار و تحریم بوده ایم لذا مجاهدت و مبارزه را ادامه می دهیم تا زمانی که بشریت صلح را در اختیار بگیرد.  
آیین سرباز مکتب امام خمینی(ره) امروز (دوشنبه) در جهت بزرگداشت شهدای ادیان توحیدی و با حضور نمایندگان ادیان مختلف توحیدی و مذاهب اسلامی در حرم مطهر امام خمینی(ره) برگزار شد.
غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهداء(ع) استان تهران، فرماندهان سپاه شهرستان های استان تهران و جمعی از مسئولان استانی از جمله حاضرین در این مراسم معنوی بودند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها