۲۲ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۲۵
کد خبرنگار: 3028
کد خبر: 84182202
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

تکرار یک شهرآورد؛ پنجم شهریور کپی، ۲۲ دی‌ماه پِیست

تهران- ایرنا- اتفاقات دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس در شهرآورد ۹۴ همانطور پیش رفت که در شهرآورد قبلی رخ داده بود.

به گزارش ایرنا، نود و چهارمین شهرآورد پایتخت در ورزشگاه آزادی برگزار شد و دو تیم استقلال و پرسپولیس در تنها دیدار باقی‌مانده هفته هشتم به تساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند. یک جدال پرگل و جذاب که برنده نداشت.

اتفاقات این دیدار اما بسیار شبیه به شهرآورد قبلی بود. جایی که در تاریخ پنجم شهریورماه، سرخابی‌ها در نیمه‌نهایی جام حذفی فصل ۱۳۹۹-۱۴۰۰ به مصاف هم رفتند و در ۹۰ دقیقه به تساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند. باهم آن دیدار را مرور می‌کنیم.

ابتدا استقلال در اوایل بازی و در دقیقه چهار به وسیله مهدی قایدی به گل رسید. این گل تا پایان نیمه نخست به قوت خود باقی ماند. در اوایل نیمه دوم و در دقیقه ۴۹ بشار رسن کار را به تساوی کشاند. پرسپولیس در ادامه بازهم به روند خوب خود ادامه داد و به وسیله مهاجم خود علی علیپور در دقیقه ۸۸ به گل دوم دست پیدا کرد و در آستانه پیروزی قرار گرفت اما این گل پایان کار نبود. محمد دانشگر در دقیقه ۹۳ موفق شد کار را به تساوی بکشاند و استقلال را شکست نجات دهد.

حالا به بازی امروز رجوع کنیم؛ استقلال در اوایل بازی و در دقیقه ۲ به وسیله ارسلان مطهری به گل رسید. این گل تا پایان نیمه نخست به قوت خود باقی ماند. در اوایل نیمه دوم و در دقیقه ۵۱ مهدی عبدی کار را به تساوی کشاند. پرسپولیس در ادامه بازهم به روند خوب خود ادامه داد و به وسیله وحید امیری در دقیقه ۶۶ به گل دوم دست پیدا کرد و و در آستانه پیروزی قرار گرفت اما این گل پایان کار نبود. مهدی قایدی در دقیقه ۹۳ موفق شد کار را به تساوی بکشاند و استقلال را از شکست نجات دهد.

یحیی گل‌محمدی دچار یک دژاوو شد ولی در نیمکت مقابل به جای فرهاد مجیدی، محمود فکری شاهد این افت و خیزهای هیجان‌انگیز بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

سرخط اخبار ورزش