عبدیان: پاداشی برای تساوی نداریم/ از عملکرد بازیکنان راضی نیستم

تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه پاداشی برای تساوی به اعضای این تیم پرداخت نمی‌شود، گفت: از عملکرد بازیکنان در شهرآورد راضی نیستم اما در فوتبال برخی اوقات بازی گره می‌خورد.

به گزارش ایرنا، مهدی عبدیان در مورد تساوی استقلال برابر پرسپولیس در نودوچهارمین شهرآورد پایتخت اظهار داشت: بازی خوب و قشنگی را شاهد بودیم اما از عملکرد استقلال در این بازی راضی نبودیم.

وی در پاسخ به این پرسش که مشکل این تیم را در کجا دیدید، افزود: در فوتبال زمانی بازی گره می‌خورد. برخی اوقات این اتفاقات رخ می‌دهد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال که پیش از شهرآورد با ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس وارد چالش شده بود، در مورد خوش و بش با شکوری پیش از شهرآورد خاطرنشان کرد: قهر که نبودیم. در مورد فضای مجازی هیچ صحبتی نشد. شکوری در مورد عملکرد داور صحبت‌هایی انجام داد که من هم جوابش را دادم.

وی در خصوص عملکرد داور اضافه کرد: من از عملکرد داور راضی نبودم اما بهتر است کارشناسان نظر بدهند. چراکه من کارشناس داوری نیستم.

عبدیان در مورد اینکه او عملکرد نتیجه شهرآورد را ۳ بر یک به سود استقلال پیش بینی کرده بود، خاطرنشان کرد: قدرت تیمی‌مان را بالا می‌دیدم. من تنها پیش‌بینی‌ام را عنوان کردم. هر فردی طرفدار تیمی است و قرار نیست حتما پیش بینی درست از کار در بیاید.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برای تساوی هم پاداشی به بازیکنان تعلق خواهد گرفت یا خیر، اضافه کرد: پاداش تنها برای پیروزی است و تساوی پاداشی ندارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

سرخط اخبار ورزش