جان باختن یک نفر بر اثر تصادف و اخبار کوتاه کردستان

سنندج - ایرنا - جان باختن راننده کامیون بر اثر تصادف در محور سنندج - مریوان، توزیع ۹ هزار تن کود شیمیایی و شکست تیم کردستانی در لیگ برتر والیبال از جمله اخبار کوتاه کردستان در روز دوشنبه ۲۲ دی است.

به گزارش ایرنا فرمانده پلیس راه کردستان گفت: بر اثر برخورد یک کامیون کشنده به پل عابر پیاده در نزدیکی روستای صلوات‌آباد در مسیر جاده سنندج - دهگلان، راننده کامیون جان خود را از دست داده و سرنشین که یک پسربچه بوده از ناحیه پا آسیب دیده و به بیمارستان منتقل شد.

سرهنگ عیسی گوهری افزود: علت تصادف عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام شده که در نتیجه آن با انحراف از جاده به پل عابر پیاده برخورد کرده و موجب تخریب پل شده است.

بیش از ۹ هزار تُن کود شیمیایی در دهگلان توزیع شد 

مدیر جهاد کشاورزی دهگلان گفت: ازابتدای سال جاری تاکنون حدود ۹ هزار و ۶۵۵ تن انواع کودهای شمیایی به شهرستان حمل واز این مقدارحدود ۹ هزار و ۵۴۶ تن ازطریق کارگزاری‌های مجاز و با نظارت کارشناسان توزیع شده است.

حامد احمدی افزود:تامین و توزیع کود شیمیایی در قالب شبکه تعاون شهری و روستای در نقاط مختلف شهرستان  دهگلان با کمک اتحادیه‌های تعاون روستایی و شرکت خدمات حمایتی بین کشاورزان انجام می‌شود.

وی یادآور شد: انواع کودهای شیمایی که در بین کشاورزان ازابتدای سال در شهرستان دهگلان توزیع شده شامل کود اوره ۹ هزار و ۴۵ تن، کود فسفات۱۶۰ تن، کود پتاس۱۸۶ تن، کود نیترات آمونیوم ۱۵۵تن است.

رییس جهاد کشاورزی دهگلان افزود: امسال به دلیل شیوع کرونا و با هدف جلوگیری از تجمع کشاورزان شهرستان در مراکز عرضه کود شیمیایی، روند توزیع به صورت حواله ای انجام شده است.

ادامه شکست‌های تیم راه‌یاب ملل در لیگ برتر والیبال

تیم والیبال راه‌یاب ملل کردستان در ادامه بازی‌های خود در لیگ برتر باز هم شکست دیگری را این بار مقابل تیم شهداب یزد تجربه کرد. تیم راه‌یاب ملل در هفته بیستم رقابت های نیم فصل دوم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور در مقابل حریف با نتیجه سه بر صفر شکست خورد.

ست اول و دوم این بازی هر دو ۲۵ بر ۲۰ به پایان رسید و ست آخر را هم تیم شهداب یزد با نتیجه ۲۵ بر ۱۳ به نفع خود به پایان رساند. مسابقات لیگ برتر والیبال کشور به دلیل شرایط شیوع کرونا به صورت متمرکز و در سالن خانه والیبال تهران برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها