فکری: درشهرآورد تیم بدتر نتیجه بهتری می‌گیرد/قوانین داوری علیه استقلال

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: هواداران باوجود نبودن در ورزشگاه شاهد بازی زیبایی بودند؛ در نیمه دوم اشتباهاتی داشتیم اما بازیکنانم تا لحظه آخر جنگیدند.

به گزارش ایرنا، محمود فکری پس از تساوی مقابل تیم فوتبال پرسپولیس در شهرآورد ۹۴ اظهار داشت: بازی خیلی خوبی را از دو تیم مشاهده کردیم و موقعیت‌های خیلی خوبی روی دروازه ها ایجاد شد. این بازی چهار گل داشت و این نشان می دهد که بازی زیبایی را مشاهده کردید.

وی ادامه داد: بی تردید هواداران از این بازی زیبا راضی بودند و باید از تک تک بازیکنانم تشکر کنم و آنها تلاش زیادی کردند. ما در نیمه دوم اشتباهاتی داشتیم اما بازیکنانم تا آخرین لحظه تلاش کردند.

فکری در خصوص تعویض‌های خود اظهار داشت: تعویض‌های ما براساس پیروزی در نیمه نخست بود و شاید می‌شد برنده بازی ما باشیم. فوتبال اینگونه نیست که هر تیمی که موقعیت بیشتری داشته باشد، می‌تواند برنده بازی باشد.

وی ادامه داد: ما باید از گل زودهنگام خود بهتر استفاده می‌کردیم. شاید بازیکنانم از گل زودهنگام ترسیدند. اگر اشتباه نداشتیم قطعا می‌توانستیم برنده باشیم. 

سرمربی تیم فوتبال استقلال افزود: دربی اینگونه است که تیم هایی که در جدول شرایط بدتری دارند نتایج بهتری می‌گیرند.

فکری ادامه داد: داور در نیمه نخست استرس زیادی داشت و سوت‌های او بیشتر به سود پرسپولیس بود. در مجموع به آنها خسته نباشید می‌گویم و امیدوارم توجه بیشتری به داوران شود و آنها بتوانند در بازی‌های بین المللی زیادی سوت بزنند.

فکری خاطرنشان کرد: استرس کرمانشاهی باعث شد پنالتی مهمی برای ما گرفته نشده و تیم ما عصبی شود. شاید در دقایقی هم بازیکنان ما کم‌تجربه عمل کردند یا شاید هم اعتماد به نفس بالا داشتند و این موضوع کار دست ما داد. 

وی در خصوص تعویض احمد موسوی و ضرباتی که این تعویض به استقلال زد، گفت: با توجه به اینکه با نتیجه یک بر صفر عقب بودیم خواستیم با حضور شیخ دیاباته شرایط را بهتر کنیم که این اتفاق رخ نداد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در ادامه اظهار داشت: در بازی فولاد به ضرر تیم ما بی‌دلیل پنالتی گرفته شد، در بازی با صنعت نفت و چند تیم دیگر بازهم شاهد اشتباهات عجیب داوری بودیم. تمام قوانین داوری علیه استقلال است.

وی ادامه داد: می‌گویند عارف غلامی باید اخراج شود. مگر هر خطایی اخراج دارد. از سوی دیگر سید جلال باید دو بار کارت زرد می‌گرفت که این اتفاق رخ نداد. در یک بازی از کرمانشاهی خواهش کردم با استقلال مهربان باشد. بعضی از کارشناسان هم برای گرفتن نظارت، به اشتباه از داوران حمایت می‌کنند. اشتباهات در اکثر بازی‌ها به ضرر استقلال بوده اما بازهم از تیم داوری تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به اعتراض گل محمدی به نیمکت استقلال، گفت: آیا اینکه از سمت پرسپولیس ما را مسخره می‌کردند در شان این تیم بود که گل محمدی به آن اشاره نمی‌کند؟ ما اگر اعتراض کردیم به حق بوده اما آنها نیمه دوم با شلوغ بازی و جنجال‌سازی به دنبال تمسخر بازیکنان ما بودند؛ بازهم تاکید می‌کنم آیا این اتفاقات در شان پرسپولیس بوده است؟

فکری افزود: شخصیت استقلال بسیار بالا است و شکی نیست و قطعا توقعات هم از این تیم بالا است. 

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه عبدیان گفته است از نظر فنی راضی نبوده است، گفت: پاسخ این پرسش باشد برای آینده.

فکری در مورد بازی دادن به نادری و بیرون ماندن هرویه میلیچ افزود: انگیزه نادری باعث شد از او استفاده کنم و باید تشکر کنم که خیلی به ما کمک کرد. میلیچ هم تمرینات خود را دنبال می‌کند و هر زمان لازم باشد به او بازی می‌دهیم.

وی در پایان تاکید کرد: در خصوص تعویض‌هایی که انجام دادم هم باید بگویم که بعد از بازی همه کارشناس می‌شوند و بهتر است هرکسی در کار خود ورود کند.

تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در دیداری معوقه از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران به تساوی ۲ بر ۲ رسیدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

سرخط اخبار ورزش