۱۰۰ میلیارد ریال تجهیزات آموزشی به هنرستان‌های استان تهران ارسال شد

تهران-ایرنا-مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال تجهیزات آموزشی به هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش مناطق ۲۱ گانه شهرستان‌های استان ارسال شد.

محمد صیدلو روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: این تجهیزات شامل ۳۴۸ نوع وسایل آموزشی از جمله رایانه، شبیه‌سازهای آموزشی، وسایل کمک آموزشی برای آموزش در فضای مجازی و ... است که در قالب ۲۲ دستگاه کامیون به هنرستان‌ها ارسال شد.

وی گفت: این تجهیزات با مشارکت بیش از ۱۰ میلیارد ریالی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و بودجه‌ ۴۲ میلیارد ریالی تخصیص یافته از سوی وزارت آموزش و پرورش و مشارکت ۵۰ میلیارد ریالی معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری تهیه و به مناطق ارسال شده است.

صیدلو گفت: براساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، باید بستر مناسب برای مهارت‌آموزی دانش‌آموزان بیش از گذشته فراهم شود.

وی افزود: در این راستا، کیفیت مناسب فضاهای آموزشی فنی و حرفه‌ای و کاردانش با تجهیز وسایل آموزشی و کمک آموزشی به‌روز  بسیار با اهمیت است.

آیین ارسال تجهیزات آموزشی به هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش شهرستان‌های استان تهران امروز با حضور مدیرکل دفنر فنی و حرفه‌ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش و مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران برگزار شد.

آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران شامل فیروزکوه، دماوند، رودهن، پردیس، شهرری (ری یک و ۲)، پاکدشت، پیشوا، ورامین، قرچک، کهریزک، فشافویه، چهاردانگه، جوادآباد، اسلامشهر، رباط کریم، شهریار، ملارد، شهر قدس، بهارستان (یک و۲) است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها