مظلومی: آرامش خوبی قبل از شهرآورد در تیم ایجاد کردیم

تهران- ایرنا- مدیر تیم فوتبال استقلال، گفت: آرامش خوبی را قبل از شهرآورد در تیم ایجاد کردیم و امیدوارم به هدفمان که پیروزی است، دست پیدا کنیم.

به گزارش ایرنا، پرویز مظلومی پیش از آغاز شهرآورد نود و چهارم پایتخت با اشاره به این بازی اظهار داشت: این بازی حساسیت خاص خودش را دارد. در طول هفته آرامش خوبی را برای بازیکنان هم در تمرین و هم در فضای رسانه‌ای ایجاد کردیم. این نیاز بود که بازیکنان ما تمرکزشان روی این بازی حساس باشد. تیم کاملا آماده است و شرایط روحی و روانی هم خوب است. امیدوارم بازیکنان آنچه که مربیان از آنها می‌خواهند را بتوانند در زمین پیاده کنند و اسیر برخی مسائل نشود و کار خودشان را انجام دهند.

وی افزود: شرایط تیم در حال حاضر خوب است و دست محمود فکری برای تغییرات در ترکیب باز است.

مدیر تیم فوتبال استقلال در مورد گلزنی‌اش در شهرآورد خاطرنشان کرد: این ورزشگاه آزادی برای ما پر از خاطره است. چه زمانی که دستیار مرحوم منصور پورحیدری بودم. چه زمانی که سرمربی این تیم بودم و چهار شهرآورد را پشت سر هم بردیم. اتفاقات تلخ و شیرین معمولا در شهرآورد رخ داده است. آن شهرآوردی که من گلزنی کردم پرتماشاگرترین شهرآورد بود و تا کنار زمین و روی نورافکن هوادار نشسته بود. آن بازی ۲۰ دقیقه هم به تاخیر افتاد. مرحوم ناصر حجازی و علی پروین با هواداران صحبت کردند که از روی نورافکن پایین بیایند و فضا کردیم. ما از آن بازی درس گرفتیم.

وی افزود: در آن دیدار به برتری رسیدیم اما درس بزرگی گرفتیم. آن زمان ۱۲۰ هزار هوادار در ورزشگاه و چندین هزار نفر هم بیرون ورزشگاه بودند. در آن شرایط خون از دماغ هیچکس نیامد. این فرهنگ هوادارهای ما است که همه چیز را رعایت می‌کردند.

مظلومی اضافه کرد: لذت شهرآورد به هوادار است اما آنها امروز نیستند با این حال امیدوارم از بازی لذت ببرند.

مدیر تیم فوتبال استقلال در مورد پیش‌بینی‌اش از نتیجه این مسابقه خاطرنشان کرد:  نتیجه شهرآورد را نمی‌شود پیش‌بینی کرد اما ما دنبال پیروزی هستیم. تیم مقابل برای ما قابل احترام است اما تنها هدف ما کسب پیروزی در شهرآورد است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

سرخط اخبار ورزش