فوتی کرونایی در بابل رو به افزایش است

ساری - ایرنا - فرماندار بابل گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶ بیمار کرونایی در بابل جان خود را از دست دادند و آمار فوتی‌های کرونایی در این شهرستان در حال افزایش است.

قربانعلی ولیزاده بورا روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به اینکه در حال حاضر ۴۵ بیمار کرونایی با حال نامساعد در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی بابل تحت مراقبت می باشند، آمار فوتی های کرونایی در حال افزایش است.

وی بیان کرد: هم اکنون انتظار می رود تمامی روشنفکران، جوانان تحصیل کرده، هیات های مذهبی و روحانیون با استفاده از ظرفیت رسانه ای و مخاطبان خود نسبت به اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی تاکید داشته باشند.

فرماندار بابل گفت: امروز برپایی تجمعات و نشست ها در فضای بسته با جمعیت زیاد خطر شیوع کرونا و بدآموزی برای دیگر شهروندان دارد که همه موظف هستیم قانون را بدرستی اجرا کنیم.

وی اظهار داشت: به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست که عده ای بدون توجه به آمار فوتی ها و بستری های بیماران کرونایی همچنان به نشست های دورهمی و برگزاری مراسم ها اصرار داشته باشند.

ولیزاده بورا بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۱ بیمار کرونایی جدید در مراکز درمانی بابل بستری شدند و بستری کل بیماران کرونایی را به ۲۱۴ نفر رساندند.

به گفته او محدودیت های کرونایی اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونای مازندران با جدیت و قانون منع تردد به شکل سخت گیرانه اجرا خواهد شد.

 فرماندار بابل اظهار داشت: هر اقدامی که صورت می گیرد بخاطر حفظ جان عزیزان مان است و همه باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم نه اینکه عده ای این قانون را اجرا و عده ای دیگر با بی توجهی آن را نقض کنند.

وی گفت: هر چند امروز ما قدرشناس کسانی هستیم که در طول ۱۰ ماه گذشته به صورت دقیق تمامی هشدارهای اعلام شده را جدی گرفتند و اجازه ندادند که بخاطر سهل انگاری آنها جان افراد دیگر به خطر بیافتد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها