پیروانی: گلزنی به استقلال یکی از بهترین خاطرات ورزشی من بود

تهران- ایرنا- مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گلزنی به استقلال یکی از بهترین خاطرات ورزشی من بود و امیدوارم لذت بعد از آن بازی را امروز هم پس از شهرآورد تجربه کنیم.

به گزارش ایرنا، افشین پیروانی با اشاره به وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه شهرآورد نودوچهارم اظهار داشت: شرایط تیم خوب است. همه از حساسیت شهرآورد مطلع هستند. توقع از ما فقط پیروزی است. آمده‌ایم که فوتبال خوبی به نمایش بگذاریم و امیدوارم بتوانیم به برد برسیم.

وی در مورد تجربه گلزنی در شهرآورد افزود: اینکه توانستم در شهرآورد گلزنی کنم یکی از بهترین لحظات در زندگی ورزشی من بود. به ویژه اینکه پرسپولیس با آن گل قهرمان شد. بازی کردن و کاپیتان برای پرسپولیس افتخار بزرگی است اما گلزنی افتخار بیشتری است. امیدوارم شادی آن روز را امروز هم پس از بازی تجربه کنیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص غیبت هواداران در این دیدار اضافه کرد: ما بیشترین هوادار را داریم و اگر تیمی از نبود هوادار آسیب می‌بیند، آن تیم ما هستیم. به طور حتم هواداران از راه دور به ما انرژی مثبت می‌دهند و ما را دعا می‌کنند. آنها بدانند که ما هم تمام تلاش‌مان را به کار می‌گیریم تا فوتبال خوبی را ارائه دهیم و پیروز شویم. انشاالله این بازی با برد ما همراه است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

سرخط اخبار ورزش