کمیسیون اقتصادی مجلس چالش‌های حوزه بورس را بررسی کرد

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی چالش‌های حوزه بورس با حضور مسئولین بورس و فرابورس و اعضای کمیسیون در تالار بورس تهران خبر داد.

«محمد صفایی‌دلویی» روز دوشنبه در توضیح بازدید اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس از تالار بورس تهران به خبرنگار ایرنا گفت: امروز نشستی با حضور اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس و رییس سازمان بورس، معاونان او و مسوولان بورس و فرابورس در تالار بورس تهران برگزار شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلسافزود: مسوولان کمیسیون اقتصادی و نمایندگان مجلس سوالات خود در حوزه بورس را از مسئولین سازمان بورس مطرح کردند و مقرر شد که ظرف سه روز آینده، مسئولین سازمان بورس مسائل و چالش‌هایی خود در این حوزه را به کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تقدیم کنند.

صفایی‌دلویی تصریح کرد: واقعیت این است که اقتصاد ایران وارد حوزه جدیدی شده و ما تا قبل از سال ۹۹ حضور مردم را در بورس نداشتیم. امروز میلیون‌ها شهروند ایرانی در بازار بورس حضور دارند و اقتصاد در قالب اصلی خود مردمی شده است.

وی ادامه داد: از آنجایی که حضور مردم در بورس پرشتاب بوده و سازمان بورس آمادگی لازم برای پاسخگویی این حجم عظیم از استقبال مردم را نداشته است لذا با چالش‌های مواجه شده که به مرور این چالش‌ها را ترمیم می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

سرخط اخبار سیاست