هوشمندسازی پلیس در گرو آموزش های نوین و کاربردی

تهران- ایرنا- فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به لزوم هوشمندسازی پلیس ویژه گفت: آموزش‌های نوین و کاربردی در راستای رسیدن به پلیس هوشمند در اولویت یگان‌ های ویژه قرار دارد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسن کرمی روز دوشنبه در جمع فرماندهان، معاونان و روسای یگان‌های ویژه ناجا افزود: آموزش‌ های نوین و نظارت بر اجرا، در آمادگی عملیاتی و انجام بهینه و مطلوب مأموریت‌ ها تأثیر بسزایی خواهد داشت.

وی ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی همواره درصدد نفوذ و توطئه افکنی هستند و نوع تهدیدات نسبت به گذشته تغییر کرده است؛ از این‌رو پلیس باید با به کارگیری آموزش‌ های نوین همیشه بروز باشد تا بتواند تهدیدات و توطئه‌ها را به‌موقع شناسایی و خنثی کند.

سردار کرمی با اشاره به لزوم هوشمندسازی پلیس ویژه بیان کرد: آموزش‌های نوین و کاربردی در راستای رسیدن به پلیس هوشمند در اولویت یگان‌ های ویژه قرار دارد و هرچه بتوانیم در این امر موفق باشیم، اثرات مطلوب آن را در مأموریت‌ ها مشاهده خواهیم کرد.

فرمانده یگان‌ های ویژه ناجا با اشاره به اینکه آمادگی جسمانی و علمی - بصیرتی کارکنان، رمز موفقیت در مأموریت‌ هاست، تصریح کرد: کارکنان پلیس ویژه با توجه به نوع ماموریت‌ های محوله باید همیشه از آمادگی عملیاتی و معنوی برخوردار باشند تا بتوانند در برقراری و حفظ امنیت پایدار کشور موفق باشند.

این مقام ارشد انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان پلیس در جهت حفظ و برقراری امنیت داخلی و احساس آرامش مردم ایران اسلامی است و امیدواریم بتوانیم در امر خدمت‌ رسانی مطلوب به مردم همچون گذشته موفق باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

سرخط اخبار جامعه