تیم فوتبال شهرداری آستارا برابر آرمان گهر به نتیجه مساوی رسید

رشت - ایرنا - در ادامه رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور، تیم شهرداری بندرآستارا مقابل آرمان گهر سیرجان به نتیجه مساوی دست یافت.

در این دیدار از هفته نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور عصر دوشنبه، دو تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا و آرمان گهر سیرجان در نهایت به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافتند تا هر تیم یک امتیاز از این بازی کسب کند.

این مسابقه ، به میزبانی تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا و به دلیل آماده نبودن زمین ورزشگاه وحدت آستارا، در ورزشگاه سردار جنگل رشت و در یک هوای آفتابی برگزار شد.

در نیمه اول این دیدار تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا برتری محسوسی نسبت به حریف خود داشت و بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت و فرصت های مناسبی نیز به دست آورد اما در نهایت این نیمه با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت.

در نیمه دوم نیز تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا به دلیل میزبانی،  برتر از حریف خود ظاهر و حتی صاحب یک ضربه پنالتی شد اما بازیکنان این تیم نتوانستند از این موقعیت عالی سود برده و این پنالتی را دروازبان آرمان گهر سیرجان مهار کرد.

در ادامه این نیمه نیز، تیم آرمان گهر سیرجان در دقیقه ۸۰ به گل برتری دست یافت و توانست دروازه تیم شهرداری بندرآستارا را باز کند اما در دقایق تلف شده این دیدار، تیم شهرداری بندر آستارا به گل مساوی دست یافت تا از یک شکست خانگی رهایی یابد.

قضاوت این مسابقه را ، حامد صادقی جو با کمک های مجتبی قاسمی و عباس یعقوبی برعهده داشتند و همچنین مرتضی عابدی به عنوان داور چهارم و ایرج امین فر نیز، به عنوان ناظر گروه داوری در این دیدار حضور یافتند.

تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا با ترکیب اشکان توانای ، سعید دلاور ، مهرگان گلبرگ، پژمان ثباتی ، عارف اکبری ، محمد ابراهیم رضازاده، جابر نصیری ، آرمین منفرد دوست، رضا فخری ، سعید طالبی و بهزاد سلطانی رو در روی تیم آرمان گهر سیرجان قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال آرمان گهر سیرجان نیز با ترکب رضا حیدری ، میلاد صادقیان ، امین عباسی ، جعفر برزگر، حسن شوشتری، اسماعیل کیانی ، علی وزیری پناه ، ایمان رازانی ، بلال میرزاعلی ، مرتضی حسین زاده و سجاد حسین زاده حسامی مقابل تیم شهرداری بندرآستارا به میدان رفت. 

پیش از این دیدار و تا پایان هفته هشتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، شهرداری بندر آستارا با کسب ۱۴ امتیاز در مکان ششم و تیم فوتبال آرمان گهر سیرجان با کسب هفت امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها