استاندار: شهرداری گرمخانه شهر کرمان را راه‌اندازی کند

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با تاکید بر اینکه شهرداری، بهزیستی و فرمانداری موظف به جمع‌آوری و ساماندهی متکدیان و معتادان متجاهر هستند، گفت: این کار باید در اسرع وقت صورت گیرد و شهرداری گرمخانه کرمان را راه اندازی کند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، علی زینی‌وند در شورای مدیران استانداری کرمان افزود: گزارش‌های تاسف‌آوری از حضور گروه‌های آسیب‌دیده در شب های سرد زمستان ارائه می‌شود که اصلا شایسته نیست و بهزیستی، شهرداری و فرمانداری به عنوان متولی جمع‌آوری این افراد باید پاسخگو باشند. 

وی تصریح کرد: تا زمانی که راه‌اندازی کمپ ماده ۱۶ و مراحل اداری آن طی می‌شود، شهرداری باید مدیریت لازم را انجام داده و گرمخانه‌ای در مکان‌های در اختیار خودشان برای گذران شب افراد آسیب‌دیده بلاتکلیف در سطح شهر راه‌اندازی کنند.

زینی وند با طرح این سوال که چگونه مدیران ما در حالی که این عده از هموطنان که به واسطه شرایط زندگی دچار آسیب شده‌اند، شب‌های سرد را تا صبح در خیابان به سر می‌کنند، می‌تواند شب را راحت بخوابند.

زینی‌وند با تاکید بر اینکه هیچ یک از متکدیان و متعادان متجاهر نباید در سطح شهر باشند، گفت: رصد این مسئله را شخصا در بازدید از سطح شهر انجام خواهم داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها