۲۲ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۵۶
کد خبرنگار: 3127
کد خبر: 84181888
۰ نفر

برچسب‌ها

افزون بر ۶ هزار بازرسی از صنوف گیلان در یک ماه انجام شد

لاهیجان - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: در یک ماه اخیر از ۲۰ آذرماه تا ۲۰ دی‌ماه برای نظارت بر وضعیت بازار ۶ هزار و ۲۹۴ مورد بازرسی از صنوف گیلان انجام شد و از این نظر دارای رتبه سوم در کشور هستیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرهاد دلق پوش پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان لاهیجان اظهار داشت: مجموع ارزش ریالی پرونده‌ تخلفات کشف شده در این مدت ۶ میلیارد و ۴۸۱ میلیون ریال برآورد شده که در این حوزه نیز گیلان رتبه نخست کشور را دارد.

دلق پوش ادامه داد: در این مدت ۶۶۰ پرونده تخلف نیز تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شده و از این جهت هم رتبه ششم را به خود اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه لاهیجان به عنوان یکی از شهرهای موفق و الگو در حوزه بازار، اصناف و کسبه است، گفت: در عرصه تامین نیازهای مردمی و کالاهای اساسی در استان مشکلی نخواهد بود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با تاکید بر حمایت به موقع از سیاست های سازمانی در راستای کمک به مردم، عنوان کرد: در مراکز نگهداری، انبارها و سیلوها به میزان لازم و کافی کالا داریم و هیچ مشکلی نداریم.

دلق پوش با اشاره به اینکه تلاش مسئولان بر آن است که کمبود کالایی وجود نداشته باشد، گفت: در مدیریت توزیع کالا باید دقت کامل صورت گیرد.

وی با بیان اینکه نظارت دارای اهمیت ویژه در تنظیم بازار است، گفت: کم فروشی، از بین بردن کیفیت، قاچاق و سایر موارد در حوزه آرد و نان قابل گذشت نیست.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان افزود: در این راستا با متخلفان شدید ترین برخورد انجام خواهد شد.

شهرستان لاهیجان با بیش از ۱۶۷ هزار نفر جمعیت در ۴۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها