حواشی شهرآورد ۹۴؛ هواداران در انتظار اتوبوس تیم‌ها

تهران- ایرنا- اقدامات مرتبط با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی داخل و خارج ورزشگاه آزادی برقرار است تا شهرآورد نود و چهارم بدون مشکل برگزار شود.

به گزارش ایرنا، در فاصله چند ساعت تا آغاز شهرآورد نود و چهارم پایتخت، تدابیر مرتبط با برقراری پروتکل‌های بهداشتی در ورزشگاه آزادی وجود دارد و مسوولان حراست وزارت ورزش و جوانان به منظور ایجاد و برقراری امنیت بازی دربی، تدابیر ویژه‌ای را اندیشیده‌اند و از ورود افرادی که برای آنان کارت صادر نشده جلوگیری می‌کنند.

این محدودیت حتی مسوولان و کارکنان ورزشگاه را نیز شامل شده و آن دسته و یا گروهی که کارت ورود به مجموعه ورزشی برای این دیدار را ندارند؛ نمی‌توانند وارد ورزشگاه شوند.

مقابل درب اصلی ورزشگاه آزادی گروهی از سربازان پلیس امنیتی و همچنین پلیس آگاهی حاضر هستند تا امنیت لازم را برقرار کرده و از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنند. همچنین مسوولین راهنمایی و رانندگی نیز برای تسهیل در امور و مرور از صبح در خیابان‌های منتهی به ورزشگاه حضور دارند.

با وجود اینکه بازی بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود اما بازهم در حال حاضر تعداد کمی علاقمند به تیم‌های استقلال و پرسپولیس در اطراف ورزشگاه حاضر هستند تا حداقل بتوانند اتوبوس تیم‌های استقلال و پرسپولیس را از نزدیک تماشا کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

سرخط اخبار ورزش