۲۲ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۳۲
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 84181850
۰ نفر

برچسب‌ها

خیران ۲۰ میلیارد ریال به بیمارستان مهریز اهدا کردند

یزد- ایرنا- مدیر بیمارستان مهریز گفت: خیران نیکوکار برای خرید دستگاه اکسیژن‌ساز ۲۰ میلیارد ریال به صورت نقدی به این بیمارستان اهدا کردند.

سید رسول محسن‌زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همکاری خیران نوعدوست در تامین نیازهای اساسی بیمارستان ستودنی و باید ادامه یابد.

وی ادامه داد: این همکاری و اهدای کمک‌های نقدی شهروندان، خیران منطقه و از سراسر کشور در رفع نیازهای ضروری بیمارستان، نماد اتحاد و همدلی مردم است.

این مسوول به ضرورت تداوم همکاری مردم اشاره کرد و تصریح کرد: خیران با تلفن‌ها ۰۹۱۳۵۲۶۱۳۱۶ و ۰۹۱۳۱۵۲۵۲۸۴ تماس بگیرند و همکاری‌ها ادامه  داشته باشد. 

به گفته محسن‌زاده، مردم برای واریز کمک‌ها از شماره حساب ۱۰/۷۵۳۲۷۸۳/۱ و شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۷۰۱۰۰۹۰۳۷۹ استفاده کنند که بسیار در شرایط حال ضروری است .

قبلا نیز منبع ذخیره اکسیژن این بیمارستان به ارزش ۱۰ میلیارد ریال با همت مردم نیکوکار شهرستان از طریق مشارکت در پویش مردمی تامین شده بود .

فعالیت درمانی و بهداشتی بیمارستان مهریز از سال ۱۳۷۲ آغاز شد که شامل درمانگاه عمومی و تخصصی ، بخش های زنان و زایمان ، جراحی، اورژانس، اطفال، آزمایشگاه، رادیولوژی، دیالیز و چشم پزشکی است.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها