پیکر مطهر یک شهید گمنام در گیلانغرب آرام گرفت

قصرشیرین- ایرنا- پیکر پاک یک شهید گمنام روز دوشنبه پس از آیین تشییع با حضور مردم قدرشناس و مسوولان و فرماندهان نظامی و انتظامی و سپاه گیلانغرب در مرکز آموزشی شهید ثابتخواه این شهرستان آرام گرفت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، پیکر این شهید گمنام که در سال ۶۴ در عملیات رمضان در جنوب کشور به شهادت رسیده بود، توسط کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح شناسایی و امروز پس از تشییع به صورت خودرویی و با رعایت پروتکل های بهداشتی به دلیل شیوع ویروس کرونا در محل مرکز آموزشی شهید ثابتخواه گیلانغرب به خاک سپرده شد.

فرمانده قرارگاه غرب نجف اشرف در این آیین در سخنانی گفت: شهدای گمنام سند استکبارستیزی و مظلومیت  ملت ایران و سند رسوایی دشمنان هستند.

سردار محمدنظر عظیمی افزود: برکات خون های مطهر شهدا و ایستادگی ومقاومت ملت ما امروز واقعیت های چهره کریه استکبار را بیش از پیش به دنیا نشان داده است.                                              وی اظهار داشت: شهدای گمنام سند حقانیت و اقتدار ملت ما هستند، واقعیت هایی که ثبت شده اند و امروز می بینیم به برکت همین خون‌های مطهر توطئه های دشمنان به لطف خداوند به خودشان بر می گردد.

 وی گفت: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید مراقبت کنیم تابه تکلیفمان عمل کنیم.

سردار عظیمی افزود: امروز شاهد جنایت های استکبار علیه ملت های مظلوم و دفاع از حکومت های مرتجع هستیم چیزی که در دفاع مقدس هم همین اتفاق افتاد اما پایمردی و ایستادگی و مقاومت ملت ما نقشه های شوم دشمنان را به یاس مبدل کرد.

شهرستان گیلانغرب با بیش از ۷۲ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه در دوران دفاع مقدس ۷۵۰ شهید، ۲ هزار و ۲۵۰ جانباز و ۱۴۱ آزاده را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
همچنین پنج هزار و ۸۰۰ شهید مهاجر نیز از سراسر میهن اسلامیمان در هشت سال جنگ تحمیلی در نقاط عملیاتی این شهرستان به دیدار حق شتافته اند.                                                     

سرخط اخبار استان‌ها