۲۲ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۵۴
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 84181838
۲ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

مشکل شهرک صنعتی سیمین دشت فردیس سرمایه است

کرج - ایرنا - معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان فردیس گفت: نبود سرمایه در گردش یکی از مشکلات صاحبان صنایع در شهرک صنعتی سیمین دشت فردیس است که با ارائه تسهیلات کم بهره مرتفع می شود.

بهزاد پرویزی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روز گذشته از چند واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی سیمین دشت بازدید شد که عمده مشکلات آنها تسهیلات و نبود سرمایه در گردش بود که قرار شد در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز بررسی شود.

وی ادامه داد:   یکی از این واحدهای تولیدی کارخانه ۱۵۰ هزار تنی آرد است که  به دلیل  شرایط کرونایی با ظرفیت ۱۱۰ هزار تن در سال فعالیت می کند.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار فردیس گفت:  واحدهای دیگر تولیدی نیز با مشکل مشابه روبرو بوده و با ظرفیت کامل فعالیت ندارند.

پرویزی با بیان اینکه حل موانع تولید و اشتغال یکی از مهمترین وظایف مسوولان است، افزود:  برای تحقق رونق اقتصادی و حمایت از بخش تولید و اشتغالزایی باید با صاحبان صنایع همکاری لازم را داشت.

وی افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب بر اقتصاد مقاومتی و تقویت اقتصاد و تکیه بر توان داخلی کشور تاکید دارند  باید با عزم ملی این مهم تحقق یابد.

شهرک صنعتی سیمین دشت شهرستان فردیس استان البرز دارای  ۳۵۰ واحد تولیدی و صنعتی با ۱۰ هزار کارگر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها