اجرای طرح «سفیر مهربانی» ویژه کودکان کار تهران

تهران-ایرنا- مدیرعامل شهربان شهرداری تهران گفت: طرح «سفیر مهربانی» ویژه کودکان کار با هدف حمایت از آنان در شرایط کرونایی اجرا می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی شهربان شهرداری تهران، سیدامیر فتاحیان اظهارداشت: در شرایط کرونایی، همه ما موظف به حمایت از هم برای عبور از این شرایط خطرناک هستیم.

وی گفت: در شرایط کرونایی و در روزهای سرد سال، توجه به اقشار آسیب‌پذیر که بیشتر در معرض خطر ابتلا به ویروس کرونا هستند، اهمیت ویژه‌ای دارد.

فتاحیان افزود: در همین راستا، نیروهای شهربان، حریم‌بان و معبربان به رسم وظیفه و در حد وسع و توان، در قالب طرح «سفیر مهربانی» به سراغ کودکان کار می‌روند.

مدیرعامل شهربان شهرداری تهران بیان کرد: این نیروها با اهدای بسته‌های سلامت شامل ماسک، مایع ضدعفونی، کلاه و شال زمستانی، تغذیه، کوله پشتی و... در وظیفه‌ شهروندی حمایت از اقشار آسیب‌پذیر به ویژه کودکان کار در بحران کرونایی و سرمای زمستان سهیم می‌شوند.

بیماری کرونا که از روزهای پایانی بهمن ماه سال گذشته کشور را درگیر کرده که بر اساس گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، یک میلیون و ۲۹۲ هزار و ۶۱۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده، ۵۶ هزار و ۲۶۲ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و یک میلیون و ۸۱ هزار و ۷۳۶ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

کودکان کار و افراد آسیب دیده بیشتر در معرض بیماری کرونا قرار دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها